Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan lehet beszerezni ezt a...

Honnan lehet beszerezni ezt a könyvet? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szép napot!

Az érdekelne hogy van egy könyv amit mindenképp be szeretnék szerezni. Ez pedig Manuela Rösel könyve a címe pedig Ha fáj szeretni. Kb 4 éve adták ki. Jártam ma több könyvesboltban is és az utolsóban azt mondták, hogy antikváriumban nézzem meg. Jártam több antikváriumban is de sehol nem tudtam beszerezni. Viszont nagyon fontos lenne hogy elolvassam és mindenképp szükségem lenne rá. De sajnos fogalmam sincs hogy juthatnék hozzá. Helyileg egyébként Szabolcs megyéről, azon belül is Nyíregyházáról van szó. Ettől függetlenül ésszerű határokon és kereteken belül utaznék is érte.

Ha bármilyen információval tudsz szolgálni előre is köszönöm. És azt is köszönöm ha a kérdésem végig olvastad.



2019. febr. 8. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt a Scribdre fel van töltve, másrészt bármely antikváriumnak, kiadónak lehet írni, hogy egymás között nézzenek utána, vagy könyvtárközi kölcsönzéssel is megszerezhető.
2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg írni a kiadónak, hátha tudnak segíteni.
2019. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megnéztem a Libri weboldalán, ott találtam. Viszont nincs raktáron, de ha rákeresel az oldalon és rámész az "Igénylés leadása" "gombra" akkor pár napon belül visszaírnak emailben, hogy be tudják e szerezni a könyvet, avagy sem és akkor megtudod rendelni :) Remélem érthetően magyaráztam el, de ha szükséged van segítségre ezzel kapcsolatban, akkor nyugodtan írj.
2019. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!