Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az S20 Fe 4g?

Megéri az S20 Fe 4g?

Figyelt kérdés

Eddig egy iphone 5s készüléket használtam és úgy érzem már-már használhatatlan,szóval itt az ideje a cserének.Új telefont szeretnék vásárolni és egy s20 fe-n gondolkodtam

tudom hogy az 5g-s verzió jobb a snapdragon proci miatt,

a telefont common userként használnám:pici játék,fényképezgetés,böngészés,videóvágás,ilyesmik.

Sajnos csak az:a71,a51,mi 10t pro,s20 fe 5g/4g,se 2020,iphone 11 között tudok választani

azért az fe-t szeretném választani mert szoftveresen szerintem jobb mint a xiaomi,és ólcsóbb mint az 5g-s Fe,én nem igazán szerettem meg az Ios-t hét év alatt sem ezért nem igazán vonz az iphone.

(3-4 évig szeretném használni a készüléket)


2021. jan. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy csalódni fogsz benne. :)
2021. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A telefon nem videóvágásra van. Egy 10 perces videót kb 20 perc alatt vág össze, és szerkeszt meg. De neked, mint "common user"a többire jó.
2021. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
84%

Jól bírtad az iphone mellett 7 évig, úgy hogy nem szereted az ios-t. :)) Nem szeretni kell, használni.

Az már nagyon régi mobil, ezután biztos nagyot fog ütni az új, bármi legyen az.

2021. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
s20 fe-t akartam venni. megsi rendeltem majd lemondtam, mivel nagyon sokan panaszkodtak rá, hogy forrósodik de olyan szinten, hogy kézben nem lehet tartani. az akksija 4500 mah csak sajnos sokat nem bir.
2021. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!