Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 védelme? (lencsevédő...

Iphone 11 védelme? (lencsevédő, üvegfólia)

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy Iphone tulajdonosok mit használtok, hogy a lehető legjobban védjétek a telefont?


Beszereztem egy lencsevédőt, ami teljesen lefedi a kamera részét, de sajnos vakunál kék árnyalatú képet készít. Félek, hogy a kép minőségén is ront. Valaki szerint teljesen felesleges, mivel nem karcolódik a kamera. Olyan lencsevédő beszerzésén gondolkozom, ami csak a lencsékre van, nem öleli körbe a vakut, de nem tudom mennyire lenne kidobott pénz. Mások mennyire hagyják szabadon. Távolítsam el?


Továbbá tanácstalan vagyok, hogy milyen kijelző védőt érdemes vásárolni. Jelenlegi üvegfóliám nem fedi teljesen a telefont széltől szélig, így teljes képernyős fólián gondolkozom, de szintén félek, hogy az előlapi kamera minőségét is ronthatja.


Tanácsok, vélemények? Nagyon szívesen fogadnám őket, ki, mit használ. Első Iphone készülékem és sokáig óvni szeretném.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. jan. 29. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"vakunál kék árnyalatú képet készít"

Persze, mert szétszalad rajta a fény és azt fozózod le.

Pontosan úgy mint amikor egy világos buszból. lakásból fotózol ki a sötétbe a megvilágított ablakon keresztül.

Vaku nélkül is ront a képminőségen és torzít is szerintem.

Ráadásul takarja a kameránál lévő mikrofont is.

Ezeknek a védőknek akkor van értelme ha nagyon pontosan, percizen megmunkált, kiváló minőségű darabot vásárolsz.


A legjobb megoldás az olyan tok amin van egy nyitható rész ahol a kamera ki tud nézni. Csak ezt meg mindig ki kell nyitni ha fotózni szeretnél.


Én nem vettem egyik iPhoneomra sem lencsevédőt, 10 éve megvagyok anélkül is.

2021. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

őszintén szólva

nem használok nagyon semmit

5s nél volt egy műbőr tokom mert kényelmetlen volt kézbe tartani

7 nél elején szilikon tok aztán megnyult és ennyi volt, simán odadobtam asztal mert nem fogom továbbadni így minek vigyázzak rá

most se 2020, ameddig bírja a szilikon tok addig rajta lesz ha nem akkor nyugodtan lehet karcos a hátlap úgyis nálam marad dísznek

2021. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!