Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebbi telefonjaitokat,...

Régebbi telefonjaitokat, laptopjaitokat aminek semmi baja nincs csak lecseréltétek azt hova szoktátok tenni? Mit csináltok vele?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerõsnek elajándékozom ha nincs semmi baja.
2021. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A családban tovább adom ha kell valakinek, ha nem elteszem megmarad mint egy szép emlék. Eladni nincs szívem, illetve azért eléggé kimaxolom ami a használatot illeti így sokat nem is kapnék érte. De idősebb rokonoknak pl teljesen megfelel még. Hívni lehet rajta, ennyi a lényeg. Ez telefon
2021. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elajándékozom, vagy más feladatot lát el, mint amikor aktívan használtam. Eladni nem nagyon szoktam, ahogy a #2-es válaszoló is írta, én is előtte ehhez túl sokáig használom.
2021. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédban volt egy kissrác, akinek nem volt laptopja és nem tudott otthonról tanulni emiatt. Neki adtam újra telepítve és minden , iskolához szükséges programmal előre telepítve az i5ös gépet, amit nem használok már.

Nálam nem fogja a port és tettem valami jót is. Ha neki már nem kell, el lehet adni neten. Vannak rászoruló gyerekek.


De ha nem akarsz adományozni, hanem pénzre van szükséged, akkor jófogás / prohardware apró. Csak mindkettőn nagy a bizalmatlanság :(

2021. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Laptopok tovább adjuk a családban,telefonok egy időben tovább adtuk a családban

,De most már max pót telefonként müködnek tovább majd esetleg.

2021. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ sok mindentől. Meddig használtam és mi az, kell-e valakinek a családban és a hasonlók. Ha alig ér valamit akkor meghagyom, hátha jó lesz valamire, ha még viszonylag új és nem kell senkinek eladom.
2021. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a 10 évvel ezelőtti laptopom is megvan, egyszerűen nincs szívem kidobni.
2021. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes telefonom pda-m megvan most is.
2021. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!