Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó az IPhoneban? Miért...

Mi a jó az IPhoneban? Miért használják ilyen sokan?

Figyelt kérdés

Eddig androidom volt és most rábeszéltek egy több mint 300 ezer Ftos egyik legújabb iPhonera...

Hát őszinte leszek ennél olcsóbb androidos mobilok talán jobbak is, semmi extrát nem látok benne.


2021. jan. 30. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

"Mi a jó az IPhoneban?"

Sokaknak státuszszimbólum.

Egyébként vitathatatlan előnye a hosszabb terméktámogatás és a hülyebiztos szoftver.

2021. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert van rajta egy alma.
2021. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a márkát már önmagában nagyon meg kell fizetni, ezért jó drága, és így sokan csak státuszszimbólumként veszik, mint ha "isteni hatalmat" adna, vagy ég tudja mi. Mások meg egyszerűen inkább a szoftver miatt veszik, mert nekik jobban bejön az iOS, ami már inkább reálisabb megközelítés!

Rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban, én vagyok egyedül Android-párti. Kipróbáltam párszor anyuét, nekem nem jött be az iOS, én úgy tapasztaltam, hogy kissé körülményesebb, Androidon minden jóval közvetlenebbül megy, húgom és sógorom meg pont fordítva vannak, Ők az Androidot nem szívlelik a régi telefonjaikban való csalódás miatt!

És igen, egyetértek hogy Androidosból hardveresen többet kapsz a pénzedért, szoftveresen viszont egyéni dolog, attól függ, kinek melyik jön be jobban! Ne hagyd magad csak úgy egyszerűen rábeszélni, előbb próbáld ki, hasonlítsd össze a kiállított telefonokat például a Media Marktban vagy Euronicsban, és úgy döntsd el, hogy Neked melyik jobb!

2021. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Én a szoftver végett használok iPhone-t. Legalább 5 évig kap friss szoftvert (nekem ez nagyon fontos, nálam ez egy mánia, hogy mindig a legfrissebb op. rendszer fusson mindenemen, de ismétlem ez csak egy mánia) és nekem az iOS alapból bejön. Ahogy az első írta hülyebiztos, ami egyenlő az kényelmessel nálam és design szempontból is jobban tetszik. Plusz ott az AirPlay, amit az AVR receiver-rel használok. Használtam friss csúcskategóriás Android-ot is, az se rossz, de ha egyszer megszoksz egyet akkor már nehéz váltani. És nálam jelenleg nem vonz semmi az Andorid felé, pedig 1 hónapja cseréltem a 4 éves telefonom és az Android oldalon is körülnéztem. Ott tetszik az alapból nagy(obb) tárhely,a 90/120 hz-es kijelző és a nagyobb akku (ami nem sokkal bírja tovább), de az 5 éves támogatást nem cserélném el rájuk. Nekem egyelőre bejön az iOS és legalább 4, de inkább 5 vagy több évig nem akarok új telefont venni, szóval majd 4-6 év múlva (ha addig nem jön valami váratlan) újra átnézem mind a két oldalt.

Remélem segítettem!

2021. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
4-es vagyok: egy fontos dolgot kifejtettem. A billentyűzete az iOS-nek sokkal jobb. Sajnos magyar nyelven nem érhető el a "csúszkálós" billentyűzet ezért magyar nyelvre a gboard-ot használom, de ha angolul kell írni akkor kegyetlen, hogy mennyivel jobb a gyári.
2021. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!