Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ezt tudja miért van ?

Valaki ezt tudja miért van ?

Figyelt kérdés
Egy LGk8 telefonról van szó. Feltöltöm a telefont mikor kikapcsolom estére reggel vissza akkor lecsökken az akkumlátor 22% ra de rádugtam a töltőre és kikapcsolt állapotban benne van a régi töltési állapot ami benne maradt mielőtt kikapcsoltam. használat közben a 22% ból csökken és le is merül a teló de viszont rá rakom a töltőre a régi állapotról tölti vissza. össze vissza irja ki az akku szintet. most elromlik a telefonom ? nem tudom mennyire befolyásolja ezt hogy ezt a telót egy samsung töltővel tudom tölteni lehet ezzel romlott el ?
2021. jan. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elöregedett az akkumulátor
2021. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
aksi valószínű haldoklik benne
2021. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az akkunak már nimcs sok ideje hátra. Ha még garanciális, kicserélik, de ha már nem, akkor saját zsebből kell kifizetni.
2021. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!