Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csörög ki, ha...

Miért nem csörög ki, ha titkosítva hívok?

Figyelt kérdés

#31#06...-ot beírok és 1mp-en belül azt írja ki, hogy a hívás befejeződött. Ez az egyik.

A másik pedig, hogy ahol visszanézem, hogy kit mikor hívtam, ott #3106...-ot ír az egyik számnál (ez a személy el van mentve), másiknál pedig csak egyszerűen (20)... - ez a szám nincsen elmentve. És mindegyiknél befejeződik a hívás 1mp-en belül.

Nem titkosítva tudom hívni azt, akinek a száma el lett mentve, akié pedig nem lett elmentve, azzal nem kísérletezek.



2021. febr. 2. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem csörög ki, ha titkosítva hívok?"

Lehet, hogy az illető telefonján le van tiltva, hogy magánszámok hívhassák.

2021. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan lehet engedélyezni?
2021. febr. 2. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Számnélküli hivást az én telefonom sem fogad.
2021. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 te azt sehogy nem tudod engedélyezni, hogy ő fogadjon magántelefonszámokat.
2021. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pld alapból be volt kapcsolva a kéretlen hívások, és spam szűrés, privát, magán-szám nélküli számokat elutasít. Persze ezt lehet engedélyezni a telefonodon. Ha pedig mást akarsz titkosítva hívni, szólj neki, hogy addig kapcsolja ki. (Bár nem értem, egy ismerőst miért kell rejtett számról hívni).
2021. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolják a hívottak, hogy olyan emberrel, aki elrejti a számát, nincs semmi beszélnivalójuk. Igazuk van.
2021. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es! Hozzá tudok férni a telefonjához.


5-ös! Mert nem szeretném, hogy zaklasson. Nem megyek bele, nem válaszolok több kérdésre.

2021. febr. 2. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 "4-es! Hozzá tudok férni a telefonjához.

5-ös! Mert nem szeretném, hogy zaklasson. "


Te más telefonjához nem férhetsz hozzá, nincs hozzá jogod! Alap, hogy aki rejtett számról próbálkozik hívni, az a zaklató. Ténykérdés, nem vita tárgya. Ne is menj bele, ne válaszolj több kérdésre, sőt, innen is húzz el. Nem lennék meglepve, ha a célszemélynél a számod is tiltólistán lenne.

2021. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

En is letiltom, es senki kedveert nem engedelyezem.

Paranoid skizok meg nincsenek a koromben.

2021. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!