Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az európai piacon továbbra is...

Az európai piacon továbbra is lehet xiaomi telefonokon használni a Google szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés
Honorom volt azért vettem másik telefont mert nem mentek rajta a Google szolgáltatások, és sok app nem működött. Vettem xiaomi t, nah idegbajt kapok ha ezen sem lesz jó sok app.

2021. febr. 3. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet. Ha vettél, látod hogy van rajta gugli.
2021. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

nekimentek már az amcsik a saominak is, de szerintem még működnek.

de ha megvetted akkor talán nézd meg!

vagy már idegbajt is kaptál és nem tudod kicsomagolni vagymi?

2021. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Olvasd el normálisan a cikket: a kínai,indiai, és ruszki belpiacos készülékekre vonatkozik, a global, és eu romosakra nem
2021. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olvastam olvastam, csak panikolok hogy most vettem és dobhatom el...
2021. febr. 4. 06:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem, használod a telefonon lévő google szolgáltatásokat és pánikolsz, hogy ezeket nem tudod használni?
2021. febr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindegy hosszú...
2021. febr. 5. 20:06
 7/11 A kérdező kommentje:

Át fogalmazom, a jövőben(!) lehet arra számítani hogy az európai piacra, vagy globális piacra szánt xiaomi telefonok sem kapják meg a Google szolgáltatásokat?

Már csak a kötekedők miatt

2021. febr. 5. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem!!!! Fogd már fel!!!! Nem!!!! Nem és megint nem!!!!


Nein

Not

番号

Nie

нет

2021. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értettem elsőre öreg! Csak te nem akartad megérteni a kérdést és ezért írtam ki újra, átfogalmazva. Értettem hogy csak a kínai belpiacról van szó. De a kérdés az lett volna hogy lehet e számítani a jövőben ezek után arra hogy a xiaomi ugyan arra a sorsra jut mint a Huawei. Nah tény hogy én .urtam el a kérdést és úgy jött le hogy jelenleg... De nem jelenleg hanem a jövőben! És ezt próbáltam az egyikőtöknek elmagyarázni de az továbbra is okosnak hiszi magát engem meg hülyének, próbáltam megmagyarázni dehh akkkor sem értiii, és azt hitte hogy újra feltettem a kérdést. Nem, nem tettem fel újra a kérdést csak próbálom megmagyarázni újra és újra hogy érthető legyen deee már idegbetegsègemben sugxshjhdhfjjybsjxj

Ha nem érted küldj egy telefonszámot és szóban elmagyarázom hogy hátha megérted végre...

2021. febr. 15. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen összetett (és folyvást módosuló) mozgatórugóktól függő kérdésekben jóslást vársz, akkor rossz helyen érdeklődsz. Delphoi jósdát ajánlom. 2018 elején kinek jutott eszébe a Huawei-Google csata? Viszont amíg a Huawei hálózatot is épít, addig a Xiaomi nem.
2021. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!