Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lila iPhone 11? Vagy türkiz?

Lila iPhone 11? Vagy türkiz?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy nem ez a legnagyobb problémám az életben, de érdekelne mások véleménye is 😅

A fehéren és fekete iphoneon kívül ez a két szín jön még be nekem. Viszont kicsit tartok attól, hogy mivel ilyen színes a telefon nem fogok tudni rá tokot találni; mert mindig figyelembe kéne venni azt, hogy passzoljon az alap színhez. A fekete nekem túl egyszerű, tipikus. illetve a fehérnél nekem az a problémám, hogy az eleje meg ugye fekete és nekem valami miatt nem jön be.

Van esetleg valakinek lila vagy türkiz színű iPhone- al tapasztalata? Jó ötlet bevállalni egy olyan lánynak aki eléggé telefontok függő és szeretem viszonylag sokat cserélgetni őket.



2021. febr. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Türkiz jobb
2021. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anonim bácsi válasza:
1%
Egyik se mert az iPhone szar
2021. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Én lilát vettem volna, de nem volt, csak fekete.

Rengeteg olyan tokot tudsz találni, ami illik hozzá színben, szóval emiatt nem kell aggódnod. Válaszd azt, amelyik jobban tetszik.

2021. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha nekem veszed akkor türkiz, egyébként amelyik neked jobban tetszik-.-'
2021. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem átlátszó tokot veszel rá akkor teljesen mindegy,úgy se latszik milyen színű a teló.
2021. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítő szándékú kommenteket. Igen, alapvetően takarja a tok, viszont a kameránál mindenképpen kilátszódik egy kicsi rész, bár az talán nem is annyira zavaró.
2021. febr. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!