Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 9 éve Samsung felhasználó...

9 éve Samsung felhasználó vagyok. Most csalódtam a Samsungban. S21 széria nagyon rossz lett. SD bővítés hiánya? . Legalább az lenne benne. Töltő nincs a dobozban miért kell Apple baromságát átvenni ? Maradok még az S7-nél szerintem.

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Most aki azt mondja nincs meg a töltőd régebbről annak üzenem, hogy évről évre egy gyorsabb töltésre képesek a telefonok és ehhez szerintem az én felfogásom szerint minimum hogy garantálnak a csomagolásban egy töltőt ami alkalmas erre. Ez az egész hisztéria marketing. Kerülne 5000 FTal többe, ha benne lenne a töltő. Nagy cucc.


Legközelebb operációs rendszer nélkül fog jönni a telefon?


Mert oké ne tartalmazza a csomagolás a töltőt. Annyival kevesebbet kell gyártani , és több a profit :D na de jó. De akkor lenne opcionális vásárláskor hogy töltővel veszed alapjáraton.


Jah, hogy akkor kéne két külön nagyságú dobozt gyártani. Ohh bocsánat. Így is az Apple semmit se gyárt már magának. A multi millárd dolláros cég nem képes üzemeket nyitni. Vicces :D


Lemerném fogadni, ha nem az Ájfon, hanem a Samsung hagyta volna el a tötlőket elsőnek, most szét lenne fikázva, de hát az Apple agymosása bevált. Bármit megtehet.

2021. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Morzsi007 ***** válasza:
72%
Az Apple-t igen sokan fikázzák az ilyen húzások miatt, a Samsung is kiröhögte, mikor megjelent a 12-es széria töltő nélkül, aztán ők ugyan ezt tették, de mégis rengetegen megveszik az iphone-okat, mert ez csak egy kis negatívum, a sok jó mellett, meg valljuk be, aki 3-400000Ft-ért vesz telefont, az ne szarakodjon 8000Ft-on, de nyugodtan használhatja a régi töltőjét is. Akinek ez nem felel meg, az vegyen magának elérhető áron, megfelelő mobilt.
2021. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 bolondos60 válasza:
0%

A Samsung tájékoztatása szerint környezetvédelmi okokból nem tesz töltőt a csomagba. Ha Te külön veszed meg hozzá, az nem szennyez.

Én most vettem hozzá vezeték nélküli töltőt, de arra nem találok választ, hogy ha nem használom, maradhat-e bedugva a 220-ba, vagy árt neki?

2021. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Az apple is erre hivatkozott. Környezetet óvják vele. Pont.
2021. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

#13

nyugodtan maradhat bedugva, ha használatkor be-ki dugdosod, az ugyanolyan mintha kábellel töltenéd :D

épp ez a lényege, hogy ne kelljen semmit dugdosni

2021. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyeneket,


Kiírja, hogy mekkora Samsung fan, de mekkorát csalódott az új Samsungban. Majd kiderül, hogy amúgy egy 5 éves telefont használ... :D

2021. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy használ még bárki SD kártyát?
2021. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

Igen vannak akik SD kártyát használnak, tényleg nem szeretnék offenzív lenni de attól hogy te a telefonod mindössze 1% ismered és használod és a facebookos meg NLCáfes posztok után számtekzseniként hiszed magad mert tudod, hogy a hangerő le és kikapcs gomb behozza a biost. Tudd, hogy vannak akik igenis használják még ezeket a technológiákat és egyáltalán nem elévéltük, mindössze átcsoportortosultak egy másik felhasználó réteghez. Az olyan műtyürke felhasználók mint az alma vásárlók 90% örülhet a fejének, mert nem kell kábeleznie meg minden, de fizet is érte rendesen. Egy másik réteg pedig így oldja meg :)


Bírom, hogy az almás vásárlók azután hogy az apple újra elvont valamit egyre dráguló telefonjaiból annyi képes kinyögni?


"Mer van AKI HASZNÁLTA"


Igen élő példa itt vagyok Bluetoothon küldök át néha fájlt, de jó lehet Andorion ilyet, és egyéb eszközökhöz használok SD kártyát amit így tudok kezelni a telefonnal.

2021. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

"Az olyan műtyürke felhasználók mint az alma vásárlók 90% örülhet a fejének, mert nem kell kábeleznie meg minden, de fizet is érte rendesen."


Már nem megsérteni akarlak, de arra a havi 690 forintra gondolsz, ami elmegy 100 gb google drive tárhelyre? :DD

vagy a 900 forintnyi, 200 gb icloud tárhelyre?


egy sd kártya drágább és megbízhatatlanabb, mint egy felhőszolgáltatás...és akkor még nem is kompatibilis mindennel.

2021. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezúton szeretném üzenni mindenkinek akinek bármilyen kifogása van, a vásárlás önkéntes, nem kötelező.

Olyat ne vegyél meg, ami nem tetszik, nem tartalmaz dolgokat amire szükséged lenne, stb.

Attól hogy valamikor volt egy olyan ami neked tetszett, nem feltétlenül lesz mindig így.

Pl, nekem volt Trabantom. Azóta se találok hasonló autót, nem értem hogy miért vasból csinálják a mai autókat.

2021. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!