Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 9 éve Samsung felhasználó...

9 éve Samsung felhasználó vagyok. Most csalódtam a Samsungban. S21 széria nagyon rossz lett. SD bővítés hiánya? . Legalább az lenne benne. Töltő nincs a dobozban miért kell Apple baromságát átvenni ? Maradok még az S7-nél szerintem.

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 12:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Azt írja nem szeretne offenzív lenni, de azért rögtön én lettem a hozzá nem értő "számtechzseni" aki csak "fészbúkra" meg "nlkáféra" használja a telefonját.


És nyilván csak ez a két réget létezik a hozzá nem értők és ő atyaúristensége aki még SD kártyán él. :D

2021. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is egy normális telefonban van 128-256 GB tárhely.


Amivel elvan az ember addig a 2-3 évig amíg a készülék kényelmesen használható. Időnként meg amúgy is illik biztonsági másolatot készíteni.

2021. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Van logika a töltő elhagyásában, ez nem azt jelenti hogy egyetértek vele. Ugye ahány csere annyi töltő, tehát aki cserél márkán belül (sokan tesznek így, akár évente vagy kétévente), akkor az tudja használni az előző töltőjét.

Akinek meg csak régi kis töltője van az vagy azt használja vagy megveszi egyszer a gyorsabbat és ha jövőben vált, akkor jó az a töltő is a következő készülékeire is. Ez a logikája amúgy

2021. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!