Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálnak olyan applikác...

Miért csinálnak olyan applikációkat, amiket nem lehet elforgatni?

Figyelt kérdés
Ez annyival bonyolultabb, idő- s pénzigényesebb folyamat, hogy a gyártók s fejlesztők inkább fekáliáznak rá?

2021. febr. 8. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nincs benne, mert nincs értelme.

Milyen appra gondolsz?

2021. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már hogy ne lenne értelme. :)

Az én esetemben mindenképp. Nem teljesen jó a telefon képernyője, így nem mindenhol működik az érintés. Így nem egy applikációt nem tudok használni, így törlöm is őket. S az egy dolog, hogy nem lehet elforgatni, de le-fel görgetni se sokszor - ez is jó lenne.


Jelen esetben az Erste Tank ma bevezetett Gyuri nevű új applikációjáról van szó.


Persze már jó ideje érik egy új telefon, de az én problémámtól függetlenül is sokszor jó lenne, ha elfordulnának. Van, hogy kényelmesebb úgy használni.

2021. febr. 8. 18:29
 3/6 Szirty ***** válasza:
100%

Általában az elforgatás lehetősége az alkalmazásoknál nem a hibás készülék workaround-ját szolgálja, hanem az app kezelhetőségét.


Bizonyos programok (applikációk) képernyője elforgatva teljesen lehetetlenné tenné a használatát a drasztikusan megváltozó képarány miatt.


Az igényed kb. olyan mint ha azon morognál hogy miért nem írják ki mindenhova a feliratokat az épületekben, utcákon 50cm-es betűkkel is, mert eltörted a szemüveged és csak azt tudod elolvasni...

2021. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
mert felesleges.. csorok miatt nem fogjak atprogramozni
2021. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen felesleges.

Sőt, a meglátásom szerint sokan vannak úgy vele mint én, hogy max. a videókat forgatom el, de amúgy alapvetően blokkolva is van a telefon elforgatása, hogy véletlenül se történjen meg.

Így a fejlesztők sem gondolják fontosnak ezt a feature-t.

2021. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert például engem már az is zavar, ha egy fektetett nézetű játékkal játszok, s a telefon akkori "teteje" mélyebbre kerül, mint az "alja", s így fejjel lefele fordul a játék. Ha még álló módra is váltana a telefon forgatásánál, az már tényleg halál lenne...
2021. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!