Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire figyeljek ha egy iphonet...

Mire figyeljek ha egy iphonet veszek használtan?

Figyelt kérdés

Ajándékba vennék barátnőmnek egy "újabb" iphonet mert amit ő használ az már egy picit lassú (iphone5)


Ugye pont jön a valentin nap igy ez meglepetés lesz neki én meg abszolút nem ismerem őket.


Egy kedves lány az eladó ezt szűrtem le a telefonos beszélgetésből és egy Iphone XS 256gb os telefont fog eladni nekem.


Ahogy hirdeti úgy hibátlan a telefon és karcmentes is annyi hogy vodafone függő de az nekünk nem is baj mert évek óta vodafonosak vagyunk.


Letudnátok irni kérlek egy listába hogy mi az amire nagyon figyeljek oda amikor átnézem megvásárlás elött?



Köszönöm : )))



2021. febr. 8. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Face ID működik-e, kijelentkezett-e teljesen a telefonból a tulaj, részletfizetésre lett-e véve, és kivan fizetve, az akku kapacitásra is érdemes odanézni, na meg a külsérelmi nyomokat megvizsgálni, vannak-e, működnek-e a hangszórók, a kamerák, mikrofon.
2021. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Használt okostelefon vásárlás esetén mindig célszerű megnézni az akkumulátor állapotát.

IPhoneok esetén ezt a beállításokon belül, az akkumulátor részben lehet megtenni.

Amennyiben a maximális töltöttségi szint olyan 80 százalék alatt van, akkor ajánlott az akkumulátor mihamarabbi cseréje.


Nagyon fontos az IPhoneok esetén, hogy a régi tulajdonosa jelentkezzen ki az ICloud fiókjából, mivel ezt az új tulajdonos nem fogja tudni megtenni, ugyanis a kijelentkezéshez meg kell adni a fiók jelszavát.

2021. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!