Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül éjjel ennyit a...

Mitől merül éjjel ennyit a telefonom (képek lent)?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy iPhone 12 mini-t. Az a gondom vele, hogy éjjelente lemerül néha 50%-ot is.

Próbáltam már, hogy a 20W-os töltőe helyett feltöltöm a régi 5W-ossal (mindkettő eredeti Apple töltőfej). Azzal mintha nem merülne ilyen drasztikusan, de így is elég sokat lemerült egy éjjel alatt (10-20%).

Próbálgattam már, hogy éjjelre bekapcsolom az energia takarékos módot, de mint ahogy az a képeken is látszódik nem segítetett.

Éjjelre egyébként a wifi-t mindig kikapcsolom, bluetooth soha nincs bekapcsolba.

Az első két képen a Messenger látható, hogy a legtöbbet merítette, 10p használati idővel. Ekkor a telefonom mindenhogy gyorsan merült, utána kitöröltem a Messenger-t és a telefon már jobban bírja, de az éjjeli merülést nem oldotta meg.

Interneten olvasgattam, hogy lehetséges, hogy a sim kártya lesz rossz és amiatt merül. Ez lehetséges lenne?

[link] - képek



2021. febr. 10. 11:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg annyit még hozzá tennék, hogy 5G itt nincs, szóval ki van kapcsolva.
2021. febr. 10. 11:29
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt egy 4 éves iPhone SE-m, szintén friss rendszerrel és az nem merült ilyen gyorsan, pedig az akkuja már haldoklott.
2021. febr. 10. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jól látszik, ogy a messengertől dobta el magát.

Meg gondolom zenét is hallgattál lefekvéskor.

A wifit felesleges kikapcsolni, nem fog tőle erősen merülni. Lehet pont ez miatt akadt ki a messenger akart volna kommunikálni a hálózattal de nem tudodd, aztán csak próbálkozott....


Az appot töröld ki a futó alkalmazások közül, akkor valszeg nem fogja meríteni


Szerintem csinálj egy kényszerített újraindítást is (Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.) hátha segít valamit.


Ha a régi kártyádat használod, akkor lehetséges.

2021. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez a kártya már 10 éves. Most csináltam eSIM-et. Kipróbálom, hogy így mit fog csinálni.

Messenger már rég ki van törölve.

Újraindítást pár napja próbáltam.

2021. febr. 10. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma éjjel 54-ről 51%-ra merült. Bekapcsolva hagytam a wifi-t és már eSIM volt benne.

Ilyen keveset még soha nem merült. Még azért várok pár napot, mielőtt kijelenteném, hogy megoldódott a probléma.

Majd írok még a fejleményekről, hátha van másnak is hasonló gondja.

2021. febr. 11. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Ok

3% teljesen jó!!

Dolgozgat ő a háttérben ezen azon, van a hálózattal kommunikáció (a mobilhálózatra bejelentkezik sokszor), stb. stb.

Szóval azt ne várd, hogy nem fog semmit merülni éjszaka 7-8 óra alatt! Max akkor ha teljesen kikapcsolod.

2021. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De azért az eddigi 20-50%-os merülések nem voltak normálisak. Láttad a képeket.
2021. febr. 11. 11:11
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyelőre úgy tűnik, hogy megoldódott a probléma.

Szóval, ha valaki tapasztalt hasonlót, hogy a telfon ok nélkül éjjel 20-50%-ot merül akkor mindenképp nézzen rá a SIM kártyára is.

2021. febr. 13. 00:46
 9/9 anonim válasza:
Ahh.
2023. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!