Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vásárolnom 200.000 Ft környékén?

Figyelt kérdés
Elsősorban android-ot akarnék. A Samsung Galaxy S20Fe-t és a Xiaomi mi 10t pro-t nézegettem. Ezek közül viszont nem tudom melyik lenne a jobb vétel. Mindegyikről hallok jót/rosszat egyaránt. A Samsung tölt vezeték nélkül, méretre nekem komfortosabb, alapvetően megbízhatóbb, prémiumabb márkának is mondják, viszont ugyanennyi pénzért, a Xiaomit 256gb tárhelyel,8gb rammal és 5G hálózattal kapnám a Samsung 128/6gb-hoz képest, ami egyébként nekem elég, 32gb-al is elvagyok.Sok vevő írja, hogy rengeteg a gyári hibás s20Fe ami túlforrósodik, kijelző rosszul érzékel... A Xiaomi viszont nem vízálló, a rendszere se tetszik annyira, mint a Samsung-é, bár egy idő után lehet megszeretném, ezt nem tudom. Samsung-hoz több tokot kapni, mint Xiaomi-hoz de ez nagyon mellékes. Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, hogy melyiket válasszam, de én több évre tervezem és a lehető legjobbat akarom ennyi pénzért. Tapasztalatok aki használja valamelyiket? Esetleg más opciókat tudnátok ajánlani? Ami nekem fontos: üzemidő, gyorsaság, kamera és bírja a gaminget is valamennyire azért.

2021. febr. 12. 14:30
A kérdező szavazást indított:
S20 FE
Mi 10T pro
Más telefon
12 szavazat
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

ennyiert ha nem birja gaminget egy "atlagos" telo akkor valami specifikust vettel ami mas miatt draga (es nem gpu/cpu stb. erosege miatt)


"olcso" (50-100ezer koruli) telot is lehet sok evig hasznalni, persze nem modern/3D gamingre

2021. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

arukereso alapjan ebben az arsavban nincs is most mas (az a par lenyegtelen, leginkabb apple...) csak ez a ket lehetoseg samu vagy xia

de majd a mobil guruk hatha tudnak valami mast ajanlani


illetve marad a valasztas, szerintem "mindegy"

Xiaomi is eleg reg ugy folyik csapbol mint regen(es most) Samsung...

igy a pontos adott tipus es a te altalad kezbevett peldanyon mulik a dolog

2021. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van.

2021. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: ez krva menő! nem is tudtam, hogy létezik még a panasonic :D
2021. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

És 100k-ból kijön.

És pontosan minden hónapban jön egy update. Alapból android 8.1-gyel jött ki, de állítólag a 10-et is megkapja.

2021. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!