Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem árt, nem lesz semmi baja...

Nem árt, nem lesz semmi baja a telefonnak?

Figyelt kérdés

Pl, ha mostanában kint -10 fokos hidegben, ha a szabadban használom a telefont úgy, hogy a külső hőmérséklet -10 fok körűl van és internetezek ami miatt a telefon viszont melegedni szokott.


Tehát a kérdés, hogy nagyon hidegben is lehet használni a mobilt, nem lesz semmi baja? Vagy érdemes akkor használni, ha már felültem a fűtött buszra?



2021. febr. 14. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, a proci hője melegen tartja. Ha ki van kapcsolva (teljesen) és kihűlt, akkor viszont ne kapcsold be kint, mert a hírtelen hőmérséklet elemkedés kinyírhatja az akkut.
2021. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a régi telefonom kikapcsolt magától ha hideg volt kint, de az már tényleg régebbi telefonnak mondható.
2021. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a telefonnak. De azt figyeltem meg hogy amikro iPhone SE-m volt (1.széria) mikor kimentem a hidegbe lemerült egészen gyorsan és sokat. 50%-ról simán leugrott 10%-ra. Bár gyanítom hogy az azért volt mert nem volt már valami új a telefon, és az aksi sem volt a legjobb. Mert a 11 nem csinál ilyet.
2021. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg ha beviszed, ne párásodjon.

Nekem erre van egy műanyag tasakom, még kint ráhúzom, és bent amíg meg nem melegedett, nem veszem le. Csorog is rajta a víz néha elég rendesen.

2021. febr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!