Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy feltettem...

Miért van az, hogy feltettem egy adag mp3-as zenét telefonomra, és van amit lejátszik, van amit nem? Részletek lent!

Figyelt kérdés

A telefonom Samsung C3050

A számuk ugyanarról az albumról származnak...mind mp3asok. HA elindítom a zenelejátszót, nincsenek benne, ha manuálisan kikeresem a kártyáról, akkor azt írja, hogy nincs engedélyezve...a szám címe helyett pedig azt írja ki, hogy ismeretlen. Gép viszi a kártyáról is.


MIÉRT NEM TUDOK NORMÁLISAN ZENÉT HALLGATNI SEM?! Bosszantó, hogy semmi sem sikerül:)

Köszi!


2010. aug. 17. 08:05
 1/4 anonim válasza:
Ha a gépen le tudod játszani rendesen őket akkor nem a számokkal van a gond. Lehet, hogy a memóriakártyád rossz, esetleg akkor a kapacitása, hogy azt már nem támogatja a telefonod (nekem már volt ilyen). Lehet a kábel is a hibás amin keresztül felrakod a telefonra a zenéket, valahol kontaktos így hibásan továbbítja a zenéket. Ha meg egyik se ezek közül, akkor lehet, hogy a telefonod haldoklik.
2010. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dejó. Most vettem. Akkor letúrom az összes számot, és felteszem újra.


A kártya akkor is hibás, ha a gépen le tudom róla játszani?

2010. aug. 17. 09:53
 3/4 anonim válasza:
Akkor nem hibás, csak lehet hogy nagyobb a kapacitása mint amit a telód elbír, nekem olyankor volt hasonló probléma.
2010. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg van:) A szám címe volt túlságosan hosszú.


(pl "Jethro Tull - Jethro Tull Live at Montreux - 08 - Locomotive Breath.mp3")


És ezért nem vitte. Át lett nevezve, már jó!



Köszi a segítséget.

2010. aug. 18. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!