Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne az Icloudból...

Hogyan lehetne az Icloudból kitörölni?

Figyelt kérdés
Vásároltam nemrég egy Iphone 6-ot és a volt tulaj fia vissza állította gyárira de viszont az icloud fiók bent maradt de segítő kész volt és meg adta a fiókot amivel használva volt, de viszont a telefonszám már nem él ezért a kétlépéses hitelesítést nem lehet végra hajtani ilyenkor mi a teendő?

2021. febr. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ez nem a te gondod! Az eladó felelőssége olyan állapotban átadni a telefont, hogy azt te használni tudd.

Ezt kellett volna csinálnia: [link]

Add vissza a telcsit, ő meg adja vissza a pénzt és csináljon a telefonjával amit akar.

Tele van a net eladó ájfónnal, találsz másikat.


2. Az emberednek vissza kell állítani a fiókját. Ez 2-3 hetet vesz igénybe. Addig helybetopi van.

[link]

[link]

[link]

[link]


Javaslom az Apple Ügyfélszolgálatát felkeresni

06 80 983 435

(magyar, ingyenes)

2021. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából javitásra vettem mert wifi hibás és olcsó volt 10 ezer és wifi ic csere után müködött volna, de ígyse gond mert a ház kapcsolo, gombok jó állapotuak ezért alkatrésznek jó
2021. febr. 15. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hozzáértő apple szerelő lehetsz ha itt kellkérdezősködnöd...
2021. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és valamit nem lehet csak hobbiból csinálni?
2021. febr. 15. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:

de lehet de akkor is fel kell szívnod magad egy bizonyos szintre!

nem bántásból mondotam, mondom!

a hbbisták legalább annyira értenek a hibbijukhoz mint akik hivatásból csinálják.

hajrá! :)

2021. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!