Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung telefonjairól mostanság?

Figyelt kérdés
Telefont kéne váltanom, mert az iPhone 7-em oda van már eléggé. Úgy gondolom kipróbálom az Androidot ismét, régebben nem jöttek be nagyon, mindig volt valami baj velük, lassúak voltak nagyon. Igaz, nem a flagship kategóriából volt sosem. Samsungról is rossz tapasztalataim vannak csak,( ekkor még csak egy Samsung Galaxy Young-om volt ) de a mostani flagship telefonjaik igencsak jónak tűnnek. Akinek Note vagy S szériás Samsungja van, az megosztaná a tapasztalatait?

2021. febr. 15. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Samsungról is rossz tapasztalataim vannak csak,( ekkor még csak egy Samsung Galaxy Young-om volt )"

hát nem csoda, nekem is volt hasonlóm (Pocket Neo)


én most váltottam P20 Pro-ról S10+-ra, nekem eddig tetszik, pár funkció hiányzik az EMUI-ról, de egyébként teljesen rendben van.

a gyorsasággal nincs gond, kamerával sem, appok is jól futnak, egyedül a kameralyuk nem a legjobban van optimalizálva az alkalmazásokhoz, de semmi komoly és sztem ezeket javították már az S20, S21 szériáknál.

2021. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!