Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes mostanság Huawei...

Érdemes mostanság Huawei készüléket venni a Trump botrány ellenére is?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a P40 pro de hát ez a Google-s dolog kicsit visszahúz a megvételétől. Hallottam róla, hogy ezt valahogy meglehet mókolni és akkor lehet használni a google alkalmazásokat, érdemes ebbe belevágni? Mennyire lesz jó az eredmény, gondolok itt arra, hogy nem lesz e valami baja a telefonnak és a felhasználói élmény minőségére?Tapasztalatok aki ezt megcsinálta esetleg?

2021. febr. 15. 22:49
 1/8 meszike91 ***** válasza:
100%
Tudtommal csak a google play nem megy rajt. Ettől még androidos alkalmazásokat egyéb forrásból rá lehet rakni.
2021. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Google nélkül is van élet


Üdv.:


Egy Mate40Pro tulaj

2021. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell semmit mókolni, Huawei app galeryben lehet letölteni alkalmazasokat. Az, hogy nem android van kiírva amikor bekapcsolod az egy dolog. Nem fog beledögleni a telefon, sőt azt jelenti, hogy nem selejt.
2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Van Google nélkül élet, csak éppen nem sokat ér úgy az okostelefon.
2021. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 mondj egy példát, amire nincs alternatíva HMS-en :)
2021. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem próbáltam és nem is akarok ilyenekkel kínlódni.
2021. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kínlódás.
2021. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RivalTin ***** válasza:

#3 Nem tudom, honnan szedted, hogy nem android van kiírva...


Egyébként, ha voltál már superuser, akkor GMS telepítés 10 perc alatt megvan. Ha nem voltál, akkor megleszel azokkal az appokkal, amik az Appgallery-ben megvannak és amit a Petal Search kidob.


Üdvözlettel: Egy GMS-es P40 Lite tulaj

2021. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!