Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonom nem kapcsol...

Huawei telefonom nem kapcsol be, semmire nem reagál... Lehet házilag javítani?

Figyelt kérdés
Még előző nyár végén leesett Huawei P Smart 2019 telefonom, repedéses lett kicsit a kijelzője, de semmi komolyabb baja nem lett. Pár hónappal később egyik este viszont szokásos módón egy kis esti játék után leraktam ágyam mellé a telefont és mire másnap felkeltem csodálkoztam hogy ki van kapcsolva. Aztán amikor próbáltam bekapcsolni, arra sem reagált, sem töltésre. Próbáltam hardresetet is de igazából semmire sem reagál, az egyetlen talán az a kis piros led fény ami villog ha megpróbálom tölteni. Hónapok óta egy régebbi telefonom használom, de jó lenne ha tudnék vele valamit kezdeni. Szervízben tudnak vele valamit kezdeni? Garancia nincs, mivel netről rendelt kártyafüggetlen a teló. Válaszokat előre is köszönöm.

2021. febr. 18. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"Szervízben tudnak vele valamit kezdeni?"

biztos


"Garancia nincs, mivel netről rendelt kártyafüggetlen a teló."

mi az összefüggés? :D

netről rendelt telefonra is van garancia

2021. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy akku csere lenne a megoldás
2021. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Garanciát külön lehetett rá extra pénzért kérni ahonnan rendeltem ha jól emlékszem amit nem nettem meg.


2.-es

Erre én is gondoltam... Mivel egy újabb fajta telefonról beszélünk ennek már sajna nem tudom lepattintani a hátlapját és megnézni ezért fixen szerviz lesz a megoldás, ott meg tudják nézni. (Remélem... :D )

2021. febr. 18. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad a bekapcsoló és a hangerő gombokat egyszerre használni? Mert lehet hogy más módon is lehet újraindítani.
2021. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hjajj

"Garanciát külön lehetett rá extra pénzért kérni"

Biztos, hogy van/volt rá garancia, ha nem is gyártói, akkor forgalmazói.

Nézd meg a számlát, amit kaptál.


Bár felesleges is ezen vitázni, mert ez nem tartozik a garancia körébe.

2021. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!