Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 lite telefonon...

Huawei Mate 20 lite telefonon hogyan lehet megszerkeszteni a már felvett slow mo videót?

Figyelt kérdés

Meg lehet egyáltalán? Hogy máshol legyen a lassítás...

előre is köszi:)



2021. febr. 9. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a telefon felajánlja magától. A gallétiában. Az ultra Slowmokat nem lehet csak.


De mellesleg a Mate 20 lite 1080p30 képes legfeljebb, abból meg nem igazán lehet slowmot csinálni. Szóval valószínűleg ilyen funkció sincs a telefonba csak letöltöttél egy appot. Azon belül meg nem tudom, mert nem tudjuk milyen applikáció az.

2021. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Igaz elég gyenge, de van ebben a telefonban is lassítás, 720p120FPS és 480p480FPS-es lassítást tud, amit utólag felskáláz 720p-re.
2021. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem le appot, alapból van a telefonon lassítás és szerintem jó a minősége is. Csak az a baj hogy nem tudom állítani hogy hogy legyen a lassítás csak alapértelmezetten engedi
2021. febr. 10. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A sima 4x-es 120fps-es lassításnál ha elindítod a kész videót, akkor megjelenik a csúszka ahol beállíthatod, majd pedig jobb felül a 3 pötty opcióknál el tudod menteni. A 16x-os 480fps-es super lassításnál nem tudod utólag állítani a lassítás helyzetét, de ezt már az első válaszoló is leírta.
2021. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!