Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ténylegesen megszün...

Hogy lehet ténylegesen megszüntetni egy Telenor előfizetést?

Figyelt kérdés

Telenor előfizetésem van egy ideje (lakossági). A hűségidő már 1 éve lejárt és meg akarom szüntetni az előfizetésemet.

Ezért bő 1 hónapja be is mentem egy üzletbe, ahol közöltem a szándékomat. Ott azt a választ kaptam, hogy az aktuális ciklus még végig fog menni, azt mindenképp ki kell fizetnem, de utána megszüntetik.

Nos, a számla meg is jött az "utolsó" számlázási időszakról, de az a gyanúm, hogy ez nem az utolsó fizetendő időszakom, ugyanis a SIM-kártya még mindig él, noha már 1 hete letelt az utolsó ciklus. Ilyenkor mi van? Most tényleg ennyire le akarják rólam szedni a pénzt? Mit csináljak, hova menjek, milyen formában jelentsem be nekik a szándékomat, hogy végre meg legyen szüntetve ez az előfizetés? Vagy forduljak valami felügyeleti szervhez? Ez esetben mivel tudnám bizonyítani, hogy én egyszer már szóltam a Telenornak, hogy szüntessék meg?



2018. szept. 14. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most hívd fel őket. Ennyi.
2018. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor bementél lemondani, arról kaptál papírt? Mert akkor az azután érkező számlát még be kell fizetned, és ennyi.
2018. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 A telefonos ügyfélszolgálatot kihagynám, jót még nem hallottam róla.

#2 Nem kaptam semmi papírt (itt rontottam el). Azóta megtudtam, hogy üzletben egy felmondó nyilatkozatot kell kitölteni.

2018. szept. 14. 15:34
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig ezt olvasom az ÁSZF-ben:

"Az Előfizető a határozatlan idejű (tehát gondolom, a hűségidő lejárta utáni) Előfizetői Szerződést bármikor, indoklás nélkül azonnali hatállyal felmondhatja."

Tehát akkor miért is kell megvárnom a ciklus végét?

2018. szept. 14. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Akkor sajnos ismét be kell menned, de addig el ne gyere onnan, amíg nem kaptál róla papírt, hogy azonnali hatállyal felmondtad a szerződést.
2018. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. A TV-m 10.05 én fog lejárni, a netem és a telefonom már lejárt. Tehát ha 6.-án hívom őket, már másnap megszűnik a szolgáltatás. Most beszéltem velük.
2018. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 Haha, most ezt mondják. Aztán várd ki a végét! :D

De amúgy én szurkolok neked. :)

2018. szept. 14. 16:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Az előfizús kártya nem szűnik meg,feltöltő kártyásra átrakják.

Nem?!

(2014be mondtam le előfizut,smsbe jött értesités hogy tarifát váltottam...)

2018. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én eddig nem hallottam erről, de jó, hogy mondod. Ennek utánajárok.
2018. szept. 14. 17:03
 10/11 bp1985 ***** válasza:
Semmi baj a 1220-al. Bemész, lemondott, és ennyi. Se több, se kevesebb.
2018. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!