Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Telekom Domino...

Gasago kérdése:

Hogyan tudom Telekom Domino feltöltőkártyámon aktiválni az 5G hálózatot?

Figyelt kérdés
Most szereztem be egy 5G képes mobiltelefont, de nem tud 5G hálózatra kapcsolódni. Nem tudom mi más probléma lehet, csak hogy a szolgáltatónál kell valamit intézni.

2021. febr. 21. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A korlátlan 5G opciót kell bekapcsolni hozzá. Nem tudom dominora elérhető-e, hívd fel Vandát, ő talán tudja.
2021. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet butaságot mondok, de szerintem esélytelen az 5G domino csomaggal, csak a drágább (korlátlan) előfizetéses csomagokban van.
2021. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg biztos infóként mondom, hogy nem fogod tudni használni. Előfizetéses ügyfeleknek érhető el, legalább Gigaerős net díjcsomaggal.

Infó: [link]

2021. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésem lenne még, hogy más szolgáltatóknál tudnék feltöltőkárytávál 5G-t használni?
2021. febr. 23. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Más szolgáltatónak eleve 5G-je sincs, vagy csak teszt fázisban.
2021. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is nézegettem a netes csomagot. Telekomnál van "gigaerős net" címmel 5g-sen. De ahogy láttam, hogy hol érhető el...Debrecen, Budapest, néhány település. Ahol lakom, ott nincs. Tehát hiába fizetnék elő erre.
2021. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!