Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem a jokesphone...

Letöltöttem a jokesphone alkalmazást de nem müködik.miért?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a jokesphone alkalmazást, elvileg mivel facebookon megosztottam kaptam egy ingyenes hivast de megsem történik semmi mikor megprobalom elinditani a hivast. Miért van ez?

2021. febr. 21. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem azért, mert törvénybe ütközik a használata.


"A Kamu hívások a JokesPhone által jönnek, viszont sokan nem tudják hogy ezzel idegent megtréfálva vétség vagy bűncselekmény miatt a BTK 222.§ értelmében 1 évtől 3 évig terjedő szabadságvesztés a büntetési tétele."

[link]

2021. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos működik. Tegnap éjjel hívott így valaki. Ràkerestem, persze, hogy ez a szarsàg volt. Èjszaka közepén nagyon vicces mit ne mondjak. A k@rva anyját szidtam oda-vissza
2021. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy működik mert az egyik ismerősömet is felhivtak. Valószinüleg működne ha fizetnek erte, csak az ingyenes nem müködik. Hogyha ez van miért kell becsapni hogy kaptam egy ingyenes hivast.
2021. febr. 22. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 Amíg baráti körben használják addig nincs vele baj, azzal van baj ha valki ezen "bosszút áll" de igazából tök mindegy mert ez ellen semmit sem lehet tenni



Kérdező!

Próbáld ki a Prank Warst az is olyan mint a Jokesphone, és esetleg még ott a Jusapp ☺️

2021. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elso, ki volt kivancsi a sulytalan semmitmondo torvényeidre😂😂

Pihenj szerintem elfaradtal mára

2023. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!