Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi a3-on a naptarban...

Xiaomi mi a3-on a naptarban miert nem lehet ujjal vonszolni az esemenyeket?

Figyelt kérdés

1 eve van meg a telefon. Eleinte hibatlanul mukodott a naptar.

Kb. Fel eve egyszer csak megszunt egy funkcio. Ha hosszan rajta tartottam az ujjamat egy esemenyen akkor lehetett vonszolni. Most meg kell nyitni az esemenyeket es at kell irni hogy melyik napra es hany orara teszem at az esemenyt.

Lehetett huzni az esemeny aljat is ha pl. Egy 2 oras esemeny at akartam irni 4 orasra. Most ehhez is meg kell nyitni es at kell irni az esemenyt.

Ez a funkcio nekem nagyon fontos volt. Vallalkozasom van, tanulok, dolgozom es csaladom is van. Minden percemet megtervezem hogy vhogy menedzselni tudjam az idomet es nagyon gyakran valtozik vagy csuszik a programom. Kar lenne emiatt uj telot venni mert minden massal elegedett vagyok.

Anno sok mindennel probalkoztam hogy ezt megoldjam de vegul elfogyott a lendulet. Toroltem a naptar frissiteseit, sot az androidot is teljesen alap helyzetbe allitottam (minden adat eltunt mint a windowsnal a formazas-ujratelepites). Semmi sem segitett.

Vkinek van otlete?

Letezik masik telefon is amibol hianyzik ez a funkcio?

Asszony xiaomi redmi 4x-en mukodik. Haverom samsungjan is.

Ha emiatt rendelek egy xiaomi redmi note 9 pro-t es azon sem lesz meg ez a funkcio akkor biztosan visszakuldom.



2021. febr. 21. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj google naptárt. Abban működik.
2021. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hasznalok es nem mukidik. Azert kosz a valaszt. :-)
2021. febr. 22. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az érintőpanel működésében van valami gixer, amitől a folyamatos érintésed nem veszi folyamatos érintésnek.

Szóval nem biztos hogy szoftveres hiba.

2021. febr. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A fokepernyon tudom vonszolni az alkalmazasokat szoval nem hinnem hogy ez a baj. Azert koszi hogy megprobaltad :-)

Valoszinu tovabb ajandekozom a telot egy rokonnak akit ez a problema nem zavar.

2021. febr. 22. 11:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyerekek, ma egy frissitestol meggyogyult a naptar a telomon. Ujra tudok vonszolni. JIPPIÉÉ. BOLDOG VAGYOK. Erdekes hogy pont ma nyomtak belem a Sinopharmot. XD Megkedveltek a kinaiak.
2021. máj. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!