Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon miért, írja...

Samsung telefon miért, írja folyamatosan, hogy megtelet a memória?

Figyelt kérdés
Már mindent amit lehetett átpakoltam SD-kártyára. A képek és a videók áthelyezése után kb 1 GB helynek kellett volna felszabadulni. Ehelyett inkább még csökkent is a memóriája a telefonnak. Semmit nem töltök le, a gyorsítótárat törlöm és már csak 54 KB a hely. A galéria már meg sem nyílik, az email nincs szinkronizálva. Már nem tudom, hogy mit csináljak. Valaki tud segíteni? (Egyébként azt tudni kell, hogy nem értek a műszaki cuccokhoz)

#Samsung #Megtelet memória
2021. febr. 25. 04:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

"Már nem tudom, hogy mit csináljak."

Factory reset.

2021. febr. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%
Töröld a frissítéseket
2021. febr. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%
Ha kicsi a teljes kapacitása (tarhelye) a telónak, akkor az alap programok is lelassitjak egy idő után mert új frissiteseket kell telepíteni rá.
2021. febr. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az #1 mondta, csak mivel nem értesz hozzá, így leírom érthetőbben is: csinálj egy gyári visszaállítást a telefonon, és jó lesz.
2021. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek. Ezek szerint marad a gyári visszaállítás sajnos.

Vissza állítottam a nem használt programok gyárilag verzióját is. Így azért nyertem egy kis pluszt.

2021. febr. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!