Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan azért nem szeretik...

Sokan azért nem szeretik Xiaomit mert folyton reklámok jönnek be? Nekem Xiaomi telefonom van szerintem annyira nem zavaró

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem inkább azért nem szeretik mert kínai neve van, és a közéleti narratívában a kínai=alacsony minőségű.

Pedig szerintem baromi jó márka, én pl a Samsungnál jobban szeretem.

Amúgy a reklámokat ki lehet kapcsolni, bár ennek ellenére azt gondolom hogy elfogadhatatlan egy telefon operációs rendszerébe reklámokat rakni. Mondjuk engem annyira nem zavar de attól még kikapcsoltam.

2021. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ki lehet kapcsolni a reklámokat:

[link]

2021. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

ájfónosként kérdezem: iyen van????? a rendszer tolja a reklámokat? o.O

ejj jajj jujjj!!!!

2021. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én Androidosként sem szeretem xiaomi telefonokat ,inkább Samsung vagy Motorola nincs reklám benne magától.
2021. febr. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kínai szóval sem és a Huawei-el sincs bajom, de basszus ez mekkora gáz, komolyan reklámok vannak benne alapból? Nekem ez nem férne bele, de magáról a telefonjaikról jó vélemények vannak.
2021. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

1-es: Szerintem ma már nem alacsony minőséget képvisel a kínai telefon a köznyelvben, sokkal inkább kém telefont. Ez nem feltétlenül az én véleményem!



Amúgy ezen lesokkoltam, hogy reklámok vannak benne.

2021. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmivel sincs több reklám mint bármely más androidosnál csak sokan nem is gondolnánk hogy a kínai (tehát nem EU-s) forgalmazású xiaomik, lenovo stb rendszer szinten tele vannak pakolva kínai reklámokkal. Ott ez teljesen elfogadott hiszen a piac ott a legolcsóbb és ezzel pótolják de ha figyelmetlenül vásárolunk mi is kifoghatunk egy ilyen mobilt és szívás. Egyébként alap esetben minden reklám kikapcsolható hiszen ez is a rendszer része.
2021. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!