Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-ben egy iPhone XR-t vagy...

2021-ben egy iPhone XR-t vagy iPhone SE 2020-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Igen, iPhone.

2017-ben megvettem az első iPhone-om, ami az SE-volt. 4 éve hűen szolgál, de mivel 16GB-os változatban vettem meg, kicsit zavaró, hogy ebből a rendszer 5,02 GB, így erősen szűkölködöm a tárhelyben.

A közeljövőben tervezem a cserét, egy iPhone 11/12 és társaihoz (pro/pro max) vékony a pénztárcám, az XR-re és a SE 2020-ra még azt mondom belefér. A készülékben nekem fontos a portré mód, mint tudjuk az SE csak arcokat ismer fel, az XR tárgyakról,állatokról is képes portré módban képet készíteni.

A SE 2020-ról csak jót hallottam, és mivel az elődje tulajdonosa voltam, sosem csalódtam benne. Az XR-nél már vannak kétségeim, ami az iOS rendszert illeti, mégiscsak egy 2018-as modellről van szó, ki tudja meddig lesz frissíthető..

Ki mit javasol?


2021. febr. 28. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"mégiscsak egy 2018-as modellről van szó, ki tudja meddig lesz frissíthető.."

megmondom, 2023-24-ig.

2021. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egéybként szerintem ez nagyrészt csak tetszés kérdése, hogy neked az új dizájn jön be jobban, vagy a régi!
2021. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha úgy nézzük 2-3 évnél többet csak akkor bír egy telefon, ha valaki nagyon vigyáz rá (pl mint én:), és az, hogy nincs rajta új szoftver, nem azt jelenti, hogy használhatatlan egy telefon. És igen, nekem az XR jobban tetszik, bár nemtudom, megtudnám e szokni gomb nélkül a telefont :D
2021. febr. 28. 15:19
 4/8 DeMoR ***** válasza:
2021. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem, tárgytalan a kérdés, ugyanis az XR is csak személyekről képes portré módot készíteni, így akkor egyértelmű, hogy az olcsóbb, A13 bionic processzorral rendelkező 2020-as SE mellett teszem le a voksom.
2021. febr. 28. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy megváltás a gomb nélküli iPhone. Hidd el, hogy megéri beáldozni a porté módot rá, feltéve, ha nem létszükséglet neked.
2021. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

plusz az xr en kevesebb portré mód érthető el

csak a sima háttér homályosítás van

a többi nincs

én személy szerint nem áldoztam be a portré modot a gomb nélküliségre mert nekem nem létszükséglet az hogy ne legyen home gomb

2021. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindketto jo valasztas. A Xr nagyon eros akkuban, a SE2020 annyira nem.

De mindketto baromi jo telefon.

2021. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!