Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xr vagy oneplus 8t?

Iphone xr vagy oneplus 8t?

Figyelt kérdés

Telefonváltáson gondolkodom és e kettő között vacillálok,ezek úgy egy árban vannak.

Most egy samsung A51-em van,na meg nagy kérdés, hogy nem e bánom meg az ios-ra váltást ha az iphone mellett döntök.

Én úgy vagyok az árral, hogy 200 ezer forintnál nem adok többet egy telefonért, az iphone xr már nem mai teló meg a kijelző se számít valami nagy űbernek mert ugye sima ips na meg a felbontása se valami nagy,de még is csak iphone🙂

Az oneplus 8t meg már majdnem a csúcs a gyártónál hisz jelenleg a 8t pro van csak felette.

Nem akarom most felsorolni a két rendszer előnyeit megy hátrányait,mert ezek már ki lettek vesézve bőven itt a gyakorin is,a kérdés az hogy engedjek az iphone presztízs érzésnek vagy ne.



2021. jan. 7. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mediamarktban nyomkodj meg egy iphonet, ha tetszik az iOS akkor hajrá.

Egyébként mindkettő remek telefon, mellélőni nem tudsz egyikkel sem.


Viszont ha sűrűn használod az android előnyeit (pl fájlok letöltése ismeretlen forrásokból) meg szereted bütykölni a telefonod, akkor az iOS nem neked való.

2021. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az android fele húzok egy kicsit,az iphone már töltőt sem ad a telefonnal,hogy lehet egy telefon mellől ki hagyni a töltőt. Ja, hogy külön vegyek arany árban tőlük azt is.
2021. jan. 7. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
a samu sem fog, ez egy újabb hülye trend.
2021. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Már nem azért, de 20€ egy töltő. Szerintem ez ne legyen kifogás, meg amúgy is szépen sorban minden gyártó ki fogja hagyni a csomagolásból.

Az iphone xr 2018-as telefon, ios 12-vel jelent meg, elméletileg még 3 évig támogatva lesz. Andorid olalon 1-2 év a támogatás. Ez is szempont lehet. Bár papíron a 8t a jobb.

2021. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké nem ház ára egy töltő,de szerintem elég gáz,hogy nem alap tartozék.

Az iphone-nál még az akkumulátor kapacitás ami elég sovány,bár az újabbaknál már sokat javult az üzem idő.

2021. jan. 7. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 8T-re szavazok. újabb telefon, korrekt, az Oxigen OS nagyon korrekt szoftver, és a Oneplus sokáig is támogatja a mobiljait (nincs neki sok modell, persze hogy tud adni támogatást, ezért van az iOS-nek is jó sokáig támogatottsága).

Főleg, ha androidos beállítottságú vagy.

2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 8T-t vennék, nem vennék 2018-as modellt, akkor se ha az Iphone. Főleg ha Android felé húzol.

Régi a kérdés, ennyi idő alatt megvetted már az egyiket (feltételezem). Melyik az?

2021. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!