Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonom hogy lehet az elofizet...

Iphonom hogy lehet az elofizetesek menuben torolni amar reg lejart elofizetest?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazas elofizetes, es mar szeptemberben lejart, idegesit hogy ott van az elofizeteseknel,hogyan lehet torolni?Reg levan mondva, nem ujul meg, de nem tunik el.Volt egy mosoly szunet a baratmommel 4 honap meg nyaron, aztan utana kibekultunk.Nem tettem semmit, de az elofizetesknel ott van szeptemberrol egy app elofizetes, ami mar reg lejart, de nyoma van es nem tunik el.
2021. márc. 1. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad hogy ciki legyen hogy tindereztél. Most megnéztem nekem is volt tinder plusom én sem tudom onnan eltüntetni. Hát ez van
2021. márc. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kossz teso, ezzel nem vagyok kisegitve.Valami 180 napot ir ha nem fizetsz elo, torlodik az azonosito vagy mi..
2021. márc. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!