Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nyáron vettem egy bluetoot...

Még nyáron vettem egy bluetooth fülhallgatót, de egy pár hete az egyik fele nem akar töltődni és nem tudom mi lehet a baja. Valakivel volt már hasonló vagy mit lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Semmi sérülés nem lett okozva a fülesnek, csak ok nélkül kezdte el ezt az egészet.

2021. márc. 3. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Milyen típusú?

Amikor én jártam így, akkor a bölcső aljában volt egy kis kosz, ami miatt nem érintkezett rendesen az egyik fele.

2021. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gari van rá? Amikor beleteszed a töltőbe, akkor semmi jelzés?
2021. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

'USAMS' típusú, viszont teljesen tiszta, úgyhogy ilyen probléma nincs vele.


A garancia után pedig még utánna kell néznem, hogy van e, de igen, semmi jelzés nincsen olyankor.

2021. márc. 6. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

USAMS egy kínai cég ami a nagy márkák termékeit másolja, olcsón. Nem tudom hogy javítható-e mert ezeknél a termékeknél gyakori a rövid élettartam, mert így lettek tervezve. Szerintem nem éri meg vele foglalkozni, jobban megéri belefektetni a pénzt egy normális fülhallgatóba mint az Apple AirPods 2nd gen vagy a Huawei FreeBuds 3i.

Nekem már volt dolgom USAMS termékekkel és ugyan azokat forgalmazzák mint az AliExpress-en található $6-$10 szarok, csak rárakják a saját logójukat.

Ha mindenképp az olcsó kategóriában akasz maradni, akkor AliExpressről vagy Wishről tudsz rendelni $1-$2-ért

2021. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!