Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki a Telenornál...

Van olyan aki a Telenornál hozott ki Iphone 11 64 GB készüléket nemrég? És ha igen, mennyit kérnek el előlegbe?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy tudjam mire számítsak :/

2021. márc. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Ezek egyéni ajánlatok, nem biztos, hogy mindenkinek annyiért adják - sőt!

Sokat számít a díjcsomag és az internetcsomag amit választasz az új készülék mellé

Azt is nézi a rendszer mióta vagy telekom előfizető

Azt is nézi, hogy régebben milyen díjcsomagjaid voltak (én pont egy nagyon olcsó szakszervezeti flottás csomag miatt drágábban tudtam venni a telefont mint ami a hirdetésekben volt - ki is léptem :D)

Azt is nézi, hogy volt-e számlatartozásod,

Stb...

Szóval jelentkezz be a telekomos fiókodba a telekom.hu oldalon (telefonszám elég - kapsz egy belépési kódot SMS-ben) és úgy böngészd a kínálatot! Ki fogja neked írni a rendszer, hogy mennyiért adják oda.

2021. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ugyanannyiért hozhatja ki a telefont, az #1 leírta, hogy miért.
2021. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Iphone 12-t hoztam ki, de én már egy éve előfizető vagyok és így előlegbe semennyit nem kértek.
2021. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!