Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csinál képet a...

Miért nem csinál képet a telefonom? (iPhone 12)

Figyelt kérdés
Hiába csinálok képet a sima kamerával (előlapi és hátlapit is próbáltam) ha bemegyek a fotókba akkor nincs ott. Ugyanez ha snapchattel csinálok és elmentem akkor sincs a memoriesok között. A screenshotokat se menti le. Tárhelyem van bőven (31GB foglalt a 128ból) újraindítani próbáltam de nem oldotta meg a problémát. Azért nem értem mert fél órája még jó volt. Egy házit kellett volna beküldenem aminek ma volt a határideje de így már azt úgyis lekésem. Miért lehet ez és mivel tudom megoldani a problémát? Kb 2 hete vettem a telefont.

2021. márc. 9. 23:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Oké azóta rájöttem hogy az volt az oka hogy el volt állítva egy órával előrébb az idő. Az előző telefonom is iPhone volt és ott ez nem okozott problémát de lehet ez valamelyik újabb frissítéssel jött be.
2021. márc. 10. 00:01
 2/4 anonim ***** válasza:

na kössz, ezt jól megjegyzem!


és miért volt előrébb állítva az óra? :DDDDD

2021. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja csak játszottam egy telefonos játékkal ahol minden nap kapsz egy kis segítséget. Nem ment a pálya amin épp voltam és nem volt kedvem megvárni amíg éjfél lesz szóval ilyenkor előre szoktam állítani az időt de általában mindig visszaállítom mielőtt csinálok valami mást a telefonomon ezért nem vettem ezt észre eddig.
2021. márc. 10. 00:41
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Hogy mik vannak?
2021. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!