Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen szín szerint szoktatok...

Milyen szín szerint szoktatok mobilt venni?💜📱

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem ez a legnagyobb problémám mielőtt írnátok!😃

Kíváncsi vagyok ti milyen színű mobilt szoktatok venni általában, ha mondjuk több szín választék van a kínálatban.

Mondjuk ami elsőre megtetszik, vagy előre kinézett szín alapján?

Tudom nem a szín a legfontosabb tényező mobil vásárláskor, de azért azt is szokták néhányan nézni nem? 🙂

Nálam régebben úgy volt, hogy azt vettem meg ami elsőre megtetszett de mára már inkább kinézett színt választok, mert sokszor meguntam a színét.

Hiába van rajta tok ha tudom mi a teló színe és zavar kicsit.

Nekem a fekte és fehér nagyon "basic" de visznt színeseknél félek, hogy megunom azt a színt vagy másik tetszik jobban de mégis egyedi.

Meg én eléggé telefonfüggő vagyok és szeretem nézni néha milyen is a telóm és csak azért nem fogok olyat venni mert ez a basic hanem olyat akkor már hogy mégis gyönyörködhetek benne.

Mielőtt írnátok tudom, hogy a telefon telefonálásra való de manapság azért több mindenre jó és én inkább játszani szoktam rajta, messenger, facebook meg ilyenek.😁

Telefon márkáját is leírhatjátok.😊



2021. márc. 10. 00:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy Huawei-em van, melynek alapból óceánszíne van. Ilyen türkizes-kékes-lilás-zöldes a színe, és tudatosan ilyen színben is vettem, mert kék mániás vagyok, bármiről is legyen szó, de tényleg bármiről :D . A műbőrtokja ilyen sötét-cápakék színű, volt még fekete is, de nyilván ez tetszett, mert ez volt kék :D . Szóval én mindenképp a kék színt részesíteném előnyben, de remélhetőleg egy ideig még nem kell ezzel foglalkoznom, mert vigyázok a telómra, mint a szemem fényére :D .
2021. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
84%
Első, nekem is egy ilyen színű Huawei-em van. P10 Lite.
2021. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%

#1 - Kiegészítés


Ja igen, azt kifelejtettem, hogy nekem is P10 Lite van, mint neked kettes. Nagyon meg vagyok vele elégedve, mind kinézetileg, mind szoftveresen. Műanyagápolóval gyerekjáték takarítani és a csalóka színe miatt alig észre vehető rajta a dzsuva. Szóval mindenkinek tudom javasolni az ilyesféle kaliberű Huawei-eket, mert az árukhoz képest jó minőségűek. Azt pedig magasról leszarom, hogy a kínai kormány megfigyel :D . Korábbi haverom állandóan ezzel "ijesztegetett".

2021. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom ez a "lányok oldala".

Én csak fekete, fém kerettel - jelenleg samsung galaxi.

(Na lyóóó, sötétbarna tokkal.)

2021. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%
Hát, a második válaszolónak a nemét nyilván nem tudom, de én fiú vagyok ("Hát de én fiú vagyok!" :D ), és imádom a kéket. Kék a telefonom, a zakóm, az ingem, a kocsim, a kocsim utastere, és ha lesz egyszer házam, az is kék lesz kívül-belül :D .
2021. márc. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%
Na lyóóó. A sötétkék még elmegy... D
2021. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Wow!😀

köszi mindenkinek eddig a válaszokat.💖

Örülök, hogy normális válaszok születtek eddig.

Továbbra is várok még válaszokat.

Nekem amúgy volt 🧡Navon mizu, 🤍iphone 4s(2x), szürke iphone 5s, régebben fehér alcatel, arany színű samsung grand neo plus, legelső okostelefonom rózsaszín lg volt nem rémlik a márka deceruza is volt hozzá imádtam csak sajna lassú volt nagyon de imádtam..:(

2021. márc. 10. 01:08
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Nők...

2021. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
8.na az első "olyan" válasz 😒...
2021. márc. 10. 01:10
 10/40 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek nyomtam zöld pipát✔️😉 kivéve a 8-asnak!❌
2021. márc. 10. 01:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!