Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen szín szerint szoktatok...

Milyen szín szerint szoktatok mobilt venni?💜📱

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem ez a legnagyobb problémám mielőtt írnátok!😃

Kíváncsi vagyok ti milyen színű mobilt szoktatok venni általában, ha mondjuk több szín választék van a kínálatban.

Mondjuk ami elsőre megtetszik, vagy előre kinézett szín alapján?

Tudom nem a szín a legfontosabb tényező mobil vásárláskor, de azért azt is szokták néhányan nézni nem? 🙂

Nálam régebben úgy volt, hogy azt vettem meg ami elsőre megtetszett de mára már inkább kinézett színt választok, mert sokszor meguntam a színét.

Hiába van rajta tok ha tudom mi a teló színe és zavar kicsit.

Nekem a fekte és fehér nagyon "basic" de visznt színeseknél félek, hogy megunom azt a színt vagy másik tetszik jobban de mégis egyedi.

Meg én eléggé telefonfüggő vagyok és szeretem nézni néha milyen is a telóm és csak azért nem fogok olyat venni mert ez a basic hanem olyat akkor már hogy mégis gyönyörködhetek benne.

Mielőtt írnátok tudom, hogy a telefon telefonálásra való de manapság azért több mindenre jó és én inkább játszani szoktam rajta, messenger, facebook meg ilyenek.😁

Telefon márkáját is leírhatjátok.😊



2021. márc. 10. 00:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Feketét, mindig. És hogy miért? Mert sok mobil jelenik meg gyönyörű színes oldal és hátlappal (a kék a kedvencem) és a panel kávája ennek ellenére mégis fekete. Kivéve a fehér mobilok.
2021. márc. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
*Egyébként a mobilom Redmi Note 8t (fekete) :-)
2021. márc. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Egy Motorola ONE vision telefonom van amit tudása alapján választottam zaffir kék színben ,de egy gyári füst színű tokban van .
2021. márc. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Általában feketét, viszont most pirosat vettem legutoljára. Tablet fronton is beújítottam egy világos zöldre. :)
2021. márc. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Morzsi007 ***** válasza:
Fekete 3G, fehér 4S, szürke 6 arany-fehér SE, spacegray 8 és most fehér 12 Mini. 38 éves férfi vagyok. A fehér szín elegánsabb, mint a fekete, szerintem. Az utolsó vásárlásnál majdnem kéket választottam, de aztán szerencsére megtalálták a nekem félretett fehér színű mobilt a boltban.
2021. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Fehér iPhone SE után kék iPhone 12.

Először kiválasztom a telefont és utána a színt. Azt veszem amelyik abból a telefonból a legjobban tetszik. Körülbelül ennyi a "trükköm".

Mondjuk mikor megmutatták az iPhone 12 családot azonnal tudtam, ha lecserélem az SE-t, akkor a kéket veszem, legszebb. Aztán megvettem és tettem rá egy baltic kék bőr tokot. Így jól néz ki.



Amúgy a telefon már nem csak telefonálásra van, ez egy elavult tévhit. Ezek már rég hordozható mini számítógépek, amiknek van egy olyan funkciójuk, hogy lehet velük telefonálni.

2021. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

36-os vagyok:

Visszaolvasgattam a válaszok közt és meg annyival szeretném kiegészíteni a válaszom, hogy én egy telefonnal 4-5 évre tervezek és tokot is csak akkor cserélek, ha már nagyon rossz állapotban van az, ami rajta van.

Apple bőr tokot most vettem először, kíváncsian várom, hogy kibír-e legalább 4 évet.

2021. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :D.

klassz telefonok egyébként.

Nekem most egy régi galaxy pocoket neo van ami nagyon lassú :(

ezért is szerenték újat venni

2021. márc. 10. 13:04
 39/40 anonim ***** válasza:
Én tavaly tavasszal újították a telefonomat mert nagyon lassú volt az előző telefonom 4 éves volt már.
2021. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nekem kék Samsung Galaxy A31-em van. Ilyen "csíkos", mint a képen: [link] de igazából fényben gyönyörű "szivárványok" vannak rajta :) Pl.: [link] [link] 🌈 😊
2021. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!