Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Samsung M31s vagy...

Érdemes Samsung M31s vagy M51-et vásárolni, vélemények?

Figyelt kérdés

Mindenképpen Samsungot szeretnék.


Eddig az A51 6gb ram-os verziójával szemeztem, de szóba került a kérdésben említett 2 másik telefon.


Az A51-et már olyan 90ezerért meg lehetne venni, az M31s-t olyan 110, az M51-et pexig kb 115-ért.

Mondjuk őszintén szólva árban maradnék az A51nél, de a másik két készülékben sokkal jobb az akksi, ami valamiért vonz.


Esetleg valaki mondana véleményt a két M-es telefonról? Itthon ugye nem kifejezetten lehet kapni ezeket, azthiszem inkább külföldről hozzák, nem nagyon van így vélemény sem róluk.


Megérné esetleg ezek közül megvenni valamelyiket vagy elég lehet az A51 6gb rammal?


(Az A71 valahogy nem fogott meg, több rossazt hallottam/olvastam róla,mint jót.)



Köszönöm a segítséget



2021. márc. 12. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2021. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
M51 a legjobb ezek közül
2021. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Persze, megérik. Ebben az árkategóriában kevés a rossz telefon.
2021. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok voltak a szép idők, amikor még nem volt mobiltelefon és ilyen gépezetek jártak:

[link]

Ez az igazi M31-es, nem a telefon.

2021. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!