Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez a Samsung S20Fe...

Miért van ez a Samsung S20Fe telefonomnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Minap vettem a fent emlitett telefont.


Ha a chromeban böngészek és pörgetel lefele egy oldalt akkor akad. Vagy darabosan pörög lefele az oldal, vagy 1 1 alkalommal megakad.


Plusz egy probléma, ami lehet az alkalmazás hibája az a candy crush. Úgy gondolok egy ilyen drága telefonon egy candy crush szintű alkalmazásnak nem kellene akadnia. A menüjében szinte mindig akad, da amikor maga ajáték megy, akkor nincs probléma.


Miért lehet eh?


Exynosos verzió, nem snapdragonos.


Ennyire lenne képes a telefon, vagy valami nem klappol?


Hivatalos viszonteladótól vásároltam újonnan.



2021. márc. 13. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én azt vettem észre, hogy a Chrome húzása, lapozása nálam is akad, Samsungnàl. Igaz én sokkal gyengébb telót használok, Samsung A7, 2018.


De, 4GB RAM és ugyanígy akad, húzáskorba Chrome.

Ez tuti valami szoftver hiba, én ezért nem is használom a Chrome böngészőt. A saját böngészővel simán, folyamatosam tudom húzni.

2021. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi


Most jött frissités a chromra nekem, úgy néz ki eza rész megokdódott.

2021. márc. 20. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szuper, bízzunk ebben.
2021. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. De a candy crush menüje mindig akad, pedig arra is volt frissités. Nem értem, egy pubg pedig hibamentesen fut.
2021. márc. 20. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig a Candy aztán nem egy űrprogram. 😃


Annak bőven futnia kellene egy ilyen kategóriás telón.

Amúgy, szereted az FE-t, meg vagy vele elégedve?

2021. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez is az egyik oka, hogy kiírtam a kérdést. De érdekes, mert csak a menüben tapasztalok akadásokat.


Iphone 7-ről váltottam, 3,5 évet használtam, újonnan vettem azt is. Az Fe kb. 3 hete van meg. Az első napokban fura volt, a berögződött ujjmozdulatokkal más eredményt értem el, mint amit az Iphonon. Nekem tetszik. A fentieken kivül nincs vele probléma. Az akku időben nagyon érzem a változást. Egy átlag nap az Iphonet 1 szer csutkára merítettem, majd feltöltöttem 100-ra és nap végén ismét töltenem kellett, mert 30-40%-ra lemerült, ha nem lejjebb. Az Fe-n egy napot simán kibír, úgy, hogy nap végén 40% körül van. Tetszik benne, hogy nem olyan korlátolt, mint az ios. Kamerában is szebb, bár nem egy idős ugye a két telefon. Maga a telefon is nagyobb, mint az iphone, a méretet kellett kis idő, míg megszokom, de már minden okés vele, tetszik a nagy kijelző. Összességében tetszik, nem bántam meg, de térjünk vissza rá majd 2-3 év múlva, kiváncsi leszek bír-e annyit, mint az iphone. :)


De egyébként a candy crush az iphonon is ugyan ezt csinálja, a menüje fagy.

2021. márc. 20. 17:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt még hozzáteszem, hogy az Iphonon nem néztem filmet, de az Fe-n a torrent miatt napi 1, néha 2 film becsúszik. :)
2021. márc. 20. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a mostani telefonom az első Samsung.

Én főleg az amoled kijelző miatt vettem meg, és azóta már nem is akarok többé IPS panelt.


Nekem lassulás nincs, kamera elég jó, de nem sokat használom.

Filmezni ezek a kijelzők már elég jók, én is sokat használom youtube-ra.

2021. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!