Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi Samsung j5-öt lecserélni...

Régi Samsung j5-öt lecserélni egy iPhone 7 plusra?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a régi telefonomat, és arra gondoltam hogy egy Iphonera.Mivel sokan azt mondják, hogy azok a telefonok jobbak és tovább bírják. Használtan szeretnék venni egyet,mert újonnan kicsit drága lenne.


A véleményetekre lennék kivancsi hogy megéri e használtan venni iPhone-t, vagy vegyek inkább újonnan egy Samsungot?


2021. márc. 13. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasznaltan az sem fogja jobban birni, ki tudja miota hasznalta az elozo tulaj, ki tudja milyen akku van benne. 2 eve nem gyartjak, tehat a boltban is csak a rajuk rohadt keszletet arusitjak ki.
2021. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nincs fél éve, hogy lecseréltem a J5 Samsungom, maradtam a Samsungnál (S20).

Én nem szidom sem az Applet, sem az Andoidot.


Szerintem ne vegyél 7 plust! Régi telefonok, akksi fixen félholt, meg ugye 4 éve, hogy bemutatták, mára már sokkal jobb telók vannak, bár tény, hogy az Apple telefonok az Androidhoz képesti gyenge számok ellenére az IOS-szel nagyon jól muzsikálnak.


Mindazonáltal biztosan jobban jársz egy új Androidos telóval, mint egy 2-3-4 éves 7 plus-szal.


Gondoljunk csak pl, hogy manapság mar 64 gigáról indulnak a tárhelyek, de 100 alatt kapsz 128 gigást is, ami fontos szempont manapság. Meg persze kamerában is jobbak az új telók, legyen az Android, vagy IOS.

2021. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idén lesz 5 éves a 7 és a 7 plus, olyat ne vegyél.


Mennyi pénzért szeretnél telefont venni?

2021. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3.-ik

Olyan 112.700 forintot nagyjából.

2021. márc. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!