Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom. Samsung...

Elromlott a telefonom. Samsung galaxy A50. Megéri alaplapot cserélni benne?

Figyelt kérdés

Elkezdett véletlenszerűen újraindulgatni. 2-3 hónap után az újraindulás elkezdett sűrűsödni és egyszer csak nem bootolt be a rendszer. Elkezdett felkapcsolni, kiírta az eszköz nevét és kész. Már indult is újra.


Próbáltam factory resettel biosbol, de nem oldotta meg. A mester azt mondta, nem tudja mi baja lehet. Alaplapot kellene cserélni. Ami fél telefon szinte.


Mit javasoltok? Lenne értelme? Mert most van egy működésképtelen telefonom, úgy pedig nem tudom... 35-40.000 forintért megcsinálnák és ugymond 35-40 ért vettem egy javított A50-et. Ami üzemképes.



2021. márc. 14. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem volt ilyen problémám egy P20 Pro-val, akkor vettem egy töröttet és abból került át az alaplap.

15.000 forint volt a donor, meg 4000 a munkadíj, így összesen 19e-ből kijöttem a hivatalos 80e helyett. :D


Szóval keresgélj ilyeneket.

2021. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, pl:

[link]


Attól, hogy a hirdető telekomosként árulja, független, mivel a T 2017 óta csak függetlenül árulja a telefonjait. De érdemes rákérdezni, hogy tartozás van e még rajta.

2021. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor már olcsóbban is kapsz használt a50-et, de már a51-et is :)
2021. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

vagy ez a hirdetés is jó lehet...

[link]

2021. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy csináltam meg az enyémet mint ahogy az első írja, csak annyi különbséggel hogy én magam cseréltem ki az alaplapot.


Galaxy s6 edge

2021. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!