Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy iphone 12 mini?

Iphone 11 vagy iphone 12 mini?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? kicsivel drágább csak a mini. Miben tud többet a mini 5g-n kívül? Főleg a kamera miatt lenne fontos a különbség? Egy 5,2 colos 4 éves huawei-t készülök leváltani, az nagyjából akkora lehet mint a mini méretileg. A kis méretet szeretem de akkuban gyengébb. Napközben fényképezni és netezni szoktam, mennyire bírná a mini? 64giga mennyire elég? Képeket szoktam tárolni és pár videót. Főleg képekből sokat. Nem játszom. Vagy inkább a 128 gigást érdemes egx 20-assal többért?

2021. márc. 14. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A 12-nek sokkal jobb a kijelzője, jobb a vízállósága, éjszakai mód működik az ultraszéles kamerán is,

A 11-nek kicsit tovább bírja a kamerája.

2021. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A 11-nek kicsit tovább bírja a kamerája."

az akkumulátora!! :DDDD

2021. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 mini ha van rá pénzed :D
2021. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiket linkelt az első, egyik kérdésnél 11-et a másiknál (szavazósnál) meg 12 Mini-t ajánlják :D


Amúgy én 12 Mini-t választanám, mégiscsak frissebb, jobb processzort kapott.

2021. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!