Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most hogy csináljam ezt ?

Most hogy csináljam ezt ?

Figyelt kérdés
Régen volt egy sima alaptelefonom vagy 15 éve és azt se használtam mer lett másik telóm, és mire használtam volna már nem lett jó az akkumlátor mer hiába töltöttem már fel tönkre ment. Kérdésem az lenne hogy most lett egy másik okos telefonom a régi telómat most elmerjem tenni úgyan ugy használat nélkül vagy az is egyfolytába használjam ? Ezeknél a telefonoknál már nem tudom hogy müködik.
2021. márc. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd fel kb 60%-ra, és úgy rakd el. 45% körül tedd fel töltőre.


A telefont, hosszabb ideig mindig ~50% körülre töltve kell tárolni, így nem megy tönkre az akku.

2021. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(egyébként szerintem ne tartogasd, hanem inkább add el)
2021. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ erre voltam kiváncsi mer félek megdöglik benne az akkumlátor. azért tartogatnám mer soha nem tudni mikor törik el, vagy elhagyom vagy tönkre megy, igy hozzá tudnék nyulni a régihez.
2021. márc. 14. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akku azért döglött meg mert mélymerülésbe került. A készülékben hagyott akkuk sorsa előbb-utóbb ez lesz. Ha nem kivehető az akku, akkor vedd elő 2 havonta és dugd a töltőre félórát. Vagy nézegesd és a valós merülés arányában.
2021. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!