Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gspace nevű huawei alkalmazá...

A gspace nevű huawei alkalmazás biztonságos?

Figyelt kérdés
Azt értem a kérdés alatt, hogy ha beírod az adataidat az alkalmazáson belül akkor visszaélhetnek azokkal? Én azt olvastam, hogy állítólag teljesen biztonságos, mert ha nem lenne az fel sem töltötték volna az appgallery-be. Ez valóban így van? A válaszokat előre is köszönöm!
2021. márc. 15. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy ma próbáltam ki az appot, be is jelentkeztem a google fiókomba rajta keresztül, de elég vacaknak tűnt, úgyhogy letöröltem, majd a biztonság kedvéért utána megváltoztattam a jelszavamat, ugyan úgy be tudtam lépni, meg semmi gyanús e-mail nem volt, így lehet valami baj ebből?
2021. márc. 15. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg biztonságos az app, enéél többet mi sem tudunk.


"így lehet valami baj ebből?"

Nem.

2021. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ennél*
2021. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!