Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cat s31 milyen telefon?

Cat s31 milyen telefon?

Figyelt kérdés
Munkába kellene mivel autoszerelő vagyok igy jó lenne ha birná a telefonom az olajat meg az eséseket. Telefonálni, facebookozni és netezni használnám.

2021. márc. 16. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsődleges probléma ezekkel az okostelefonokkal az, hogy a nevesebb gyártók valahogy nem tudják összehozni a tartósságot a hasznossággal, a kevésbé ismertek, akik a tartósságban a legjobbak, meg nem értenek annyira a telefonokhoz.

Volt már a kezemben nyomógombos, méregdrága CAT telefon, de olyan gagyi szart még nem láttam. Lehet, hogy ha kocsival átmegyek rajta, és tűzbe dobom, semmi baja nem lesz, de maga a telefon kezelhetetlen/átláthatatlan volt, nem működött kihangosítóval, egyszóval katasztrófa. Azóta semmilyen CAT telefont nem vennék.

Egyébként ez a lista sokat segíthet a végső döntésben: [link]

2021. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem ilyen most a céges. Hívásinditás könnyű ( múltkor amíg felértem az irodába az öltözőből 20 embert hívott fel a zsebemben tudtom nélkül). Hívásfogadás kb. 3. Húzásra sikerül. A kezelőfelület és a kijelző úgy 10 év lemaradásban. Sok telefon megfordult nálam, de ez az alja.
2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es vagyok. Az akksi 5 napig bírja gyenge használat mellett.
2021. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!