Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hallják vissza magukat...

Miért hallják vissza magukat az emberek ha velem beszélnek?

Figyelt kérdés
Mostanában folyamatosan vissza hallják saját magukat az emberek ha velem beszélnek de csak akkor ha velem beszélnek. És ha kikapcsolom a mikrofont jo lesz, Huawei P20 liteom van. Ez az én hibám? Vagy hogy tudom ezt megjavitani?

2021. márc. 18. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg a telefonod hibája. Ugyanilyen problémám volt nekem is, picit javult a helyzet a másik oldalon ha kihangosítottaqm a telefont.

Megpróbálhatod megtisztítani a mikrofont ha hozzáférsz, esetleg a szervizben megcsináltatni.

Nálam az volt, hogy a mikrofon cseréje sem oldott meg a problémát és végül lecseréltem a telefont ( céges telefon volt, megpróbálták megjavíttatni ).

2021. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az is segít, ha lentebb veszed a hangerőt telefonálás közben.
2021. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Volte hivast kapcsold ki
2021. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kikapcsolni a Volte-t?
2021. márc. 18. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!