Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb androidos...

Melyik a legjobb androidos telefon ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Huawei volt de most mást akarok kipróbálni, lehetőleg olyat ami nem lassul be fél év után és jó lenne legalább 128 GB belső memória, dual sim és sd kártya lehetőség sem hátrány.

2021. márc. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Poco X3 NFC vagy Poco X3 Pro (még nem jelent meg az utóbbi)
2021. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
16%

[link]

[link]

Én e kettö közül probálok választani. (ezt tudom kifizetni)

2021. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-esnél nem értem a dolgot, hogy mit kell ezen vacillálni! 😀 A Motorola teljesen egyértelmű: sokkal erősebb hardver, nagyobb akksi, jobb minőség, ismert márkából adódóan van szervizháttér, és specifikusan több más dologban is jobb!

Amúgy, kérdező, az ismert márkák közül majdnem minden árkategóriában a Xiaomi adja a legtöbbet a pénzedért, és minőségre is nagyon jók! Majdnem minden árkategóriában, mert egyes árakban néhol akadnak jobb telefonok is, de ritkábban! Mindez attól függ leginkább, hogy mennyi pénzed van rá!

2021. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az Alzától inkább ne, én egyszer rendeltem tőlük, és nagyon megszívtam, az Emagban viszont még sose csalódtam, pedig több dolgot is onnét rendeltem!
2021. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

3-as köszönöm. hülye vagyok a telefonok hoz. igy mégegyszer köszönöm.

xaomit én is ajánlom most döglött meg a saját xaomim 2 vagy 3 ev után de használtam vettem igy böven megéri megveni öket.

4 köszönöm akkor onnan veszem meg.

2 voltam.

2021. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb 120—150 ezer értékben gondolkozok. Xiaomiról én is hallottam jókat, esetleg Samsung ebben az árkategóriában megéri?
2021. márc. 19. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Samsung A52 , most jelent meg, szerintem nem rossz én is most gondolkozok rajta.
2021. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Xiaomi Mi 10T 8+

OnePlus Nord 128 GB

Motorola Moto G 5G Plus

Samsung Galaxy A52

2021. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
#4 semmi gond az Alzával, balszerencséd volt.
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!