Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez vajon vírus volt??

Ez vajon vírus volt??

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategoria-e.

Viszont megnyitottam egy magyar oldalt, sima cikk volt

És utána bezártam mert nem az a tartalom volt amire rá mentem majd többször kilépés után megkérdezte a telefonom hogy fel iratkozok-e valami naptárra meg a weboldalból megakarta nyitni a naptarat. Ez mégis mi lehetett?


2021. márc. 18. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vírus, csak az a naptáras marhaság:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2021. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vírus, de sokan beszopják.
2021. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra mentem rá hogy mégsem meg töröltem az előzmények közül. Kell meg valamit csinálnom hogy ne legyen baj?
2021. márc. 18. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz, csak egy naptárat töltött le a telefonod - vagy még azt sem.

nézd meg a naptárak között, hogy lett egy új.

ha lett, töröld ki és jónapot!

2021. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hol tudom megnézni ?? Bementem hogy beállítások >> naptár de ott nekem nem ad ki semmit.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 18. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Naptár -› Fiókok

Itt látod az iCloud fiókodat, meg még néhányat, Gmail például

Meg látsz olyant is amiről nem tudod mi az. Na arra koppints rá és aztán koppintsd a 'Fiók törlése' gombra!

ennyi!

2021. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy bementem de sajnos nekem a naptarnál nincs olyan funkció hogy fiókok. :/ nem értem miért. De mindenesetre köszönöm tényleg a segitseget! :)
2021. márc. 18. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor régebbi iPhone-d van?

Beállítások -› Jelszavak és fiókok

ilyen van?

ha igen, itt keresd a problémás fiókot!

2021. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Beírtam hogy naptárak és ott volt hogy csak iCloud meg ezek vannak hozza csatolva. Meg megnéztem hogy jelszavak és fiókok viszont ott is csak alap alkalmazások vannak és mutatja hogy melyik van engedélyezve avagy sem.
2021. márc. 18. 23:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem látok ilyen spam fiokokat meg értesítés sem jött. De akkor voltaképpen ez csak egy értesítés küldő ? :)
2021. márc. 18. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!