Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek Huawei...

Milyen telefont vegyek Huawei után?

Figyelt kérdés

Most egy p20am van, igazából 2 éve megvan és a tényleges baja annyi, hogy a töltő aljzat már eléggé ki van kopva ami cserélhető. Nagyon hozzám nőtt és sajnálnám is kidobni így valószínű ez lenne majd a munkás telefonom ha találok valami értelmeset.

Van-e még esély arra a jövőben, hogy a Huaweiek visszakapják a GMS támogatást?

Van-e olyan márka ami olyan felhasználói élményt nyújt/ olyan letisztult kezelőfelületű mint az említett márka ÉS NEM XIAOMI(rossz tapasztalatok mások elmondása alapján így nem feltétlen ragaszkodnék hozzájuk)

Vagy várjak még valamennyit és majd lesz valami?


Keret 120-140e biztos magyar ft környék


2021. márc. 19. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A szegény huaweit megszœpatták ezzel a gms tiltással, pedig teljesen jó telefonokat csinálnak.

Szerintem vegyél Samsungot, vagy Iphone-t, Samsungnál figyelj, hogy minimum 4gb ram, és 124gb rom legyen benne, nagy akksival. Pld ott van az A széria, vagy az M széria is.

Iphone-nál pedig 8-nál ne add lejebb a szintet.

2021. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Samsung Galaxy A71-em van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép nagy kijelzője van, ívelt szélű, és 4 hátlapi kamerája van. Brutál szép képeket készít. Jó a töltője is, nagyon gyorsan feltölt. Ujjlenyomat érzékelős, ami elég profi, mindig rögtön érzékeli.

Viszont amit tudnod kell, hogy elég nagyméretű telefon, kb alig fér el a kezembe, amit nehéz volt megszokni. De ettől függetlenül tudom ajánlani.

2021. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én P20 Pro-ról váltottam S10+-ra, kiábrándító hogy mennyire melegszik, sima használat közben is felkúszik 35°C-re, a Huaweinél ilyen nem volt...az maradt max 30°C-n játék közben is, sajnáltam is eladni. 😃


120-140e forintból OnePlus Nord 5G-t ajánlanék.

[link]


Vigyázz, mert ebből van egy gyengébb verzió is!



Vagy Note 10 lite:

[link]

2021. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, még annyit, hogy ezen a melegedésen kívül kitűnő az S10+ is.
2021. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Kb annyi eszed van, amennyi látszik. Felmész az alzára, beírod az igényeidet és választasz.

Ha nyelvet is beszélnél, az aliexpressen tennéd ezt.

De te a gyakoriig jutottál :)

2021. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

5-ös!

Köszönjük az értelmes és hasznos hozzászólásodat. Mindenki sokkal gazdagabb lett az általad szerzett információktól.

2021. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
😂 köszönöm MINDENKI válaszát
2021. márc. 19. 14:20
 8/13 Alex Fly ***** válasza:
100%

Ha ennyire a szívedhez nőtt a telefon, akkor elviszed a szervizbe és pár ezresért kicserélik az omonózus csatlakozót.

A GMS témában pedig csak a Huawei igazgatóját tudom idézni: ő nyilatkozta, gogy amennyiben a céget érintő korlátozásokat enyhítik (amire megvan az esély, miután Trump ment a levesbe) és visszakapják a Google-licencengedélyt, akkor lesznek GMS-képes modelljeik is, de az első számú platformjuk akkor is a HMS marad.

2021. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Motorola ONE vision,vagy Motorola G8 vagy G9 mind letisztult Android futatnak így gyorsak.
2021. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Samsung A52 , most jelent meg pár napja.
2021. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!