Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol ėrdemes (akàr hasznàlt,...

Attila Bé kérdése:

Hol ėrdemes (akàr hasznàlt, csak sokàig működjön) telefont venni?

Figyelt kérdés
A Samsung mobil működik a legtovàbb, ugy tudom
2021. márc. 19. 17:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Használt okostelefont nem szabad venni!

2021. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 KmsRys ***** válasza:
66%
Okostelefont nem érdemes használtan venni szerintem. Nem is az a baj, hogy rövid ideig működik, mert nekem is van 8 éves is, inkább az a baj, hogy szoftveresen és hardveresen gyorsan elavul! 3 évre tervezik ezeket, szóval ha veszel egy 2 éves telefont, akkor még 1-2 évig lesz normálisan használható, utána elavul.
2021. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha elavul a softwaree, csak működjön! Nem kell a legujabb verzio! A Samsung a legjobb (a legtovàbb biro)?
2021. márc. 19. 18:16
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Pékségben!
2021. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
82%
6 éves iphoneom tökéletes működik, egy picit sem lassult be.
2021. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Milyen màrkàju?
2021. márc. 19. 19:48
 7/34 anonim válasza:
85%
Iphone
2021. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 KmsRys ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem számít az, hogy elavul, akkor vehetsz használt Samsungot is akár. Nekem is van itthon egy 5-6 éves Samsung Galaxy Grand Prime-om, a Messengerből is csak a lite verzió fut rajta, annyira "megnőtt" az appok rendszerkövetelménye, de magának a telefonnak működik minden egyes funkciója.


Aztán a még régebbi Samsung Galaxy Pocket Neo, ami már újkorában egy gyengusz volt, szintén működik, igaz, már Cyanogenmod van rajta, de maga a telefon még működik, inkább csak az akkuja gyengült valamennyit.


Szóval ha nem számít az elavulás, csak az, hogy maga a telefon sokáig tegye, akkor vehetsz Samsungot.

2021. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Iphone XS-t vettem használtan, az akkuja 81%-os, azon kívűl a selfie kamerája van bepárásodva. Más baja nincs. Iphonet érdemes venni használtan.
2021. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért vannak ennyire ellene az emberek a használt telefon vásárlásnak

pénzügyileg is jobban jössz ki, és még a környezetet is kíméled

simán lehet kitűnő állapotú telefont venni használtan, amin semmi kopás, karc vagy törés nincs.

az, hogy átverhetnek, az bárhol megeshet. rendes eladótól kell venni, akinek sok pozitív értékelése van.

de ha még belekalkulálunk egy akkucserét (10e ft-ból kihozható) akkor is sokkal olcsóbban és valószínűleg jobban jársz, mint egy új telefonnal.

garancia meg nem számít, ha elromlik úgyse garin belül fog elromlani...


a kérdésre visszatérve

"csak sokàig működjön"

iPhone kell neked. Azt egyszer megveszed, 5-6 évig biztosan működőképes lesz.

2021. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!