Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon Samsung...

Melyik a jobb telefon Samsung vagy Huawei?

Figyelt kérdés

Jelenleg A40 es telefonom van, semmi problémám nincsen vele 1,5 éves akksija 3 max 4 napot is bír.

Gondolkozom a Huawei márkán. Megéri váltani?


2021. márc. 20. 05:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

A Huawei már nem kap google szolgáltatást, nincs rajta google play.

Helyette Appgallery van, ott tudsz rá appokat tenni.


De, melyik Huawei? Van ami komolyabb az A40-től, persze. Maga a készülék komolyabb, de nagy kérdés pl a gmail hiánya.

2021. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
0%
Előző telefonom Samsung volt pár hónap után elkezdett lassulni végül már élvezhetetlen volt. Most Huawei telefonom van, minden jól Fut rajta és gyors viszont a hangszórója borzalmasan silány, idegesítő.
2021. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha kibirod h semmi google szolgalatas nincs a huaweien, akkor tokmind1 melyiket veszed, egyikkel sem jarsz rosszul. Amugy vegyel xiaomit! ;)
2021. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Arra készülj fel, hogy a kettő oprendszere sokmindenben más, és szokni kell ha váltasz. Én Huawei után váltottam Samsungra, és voltak dolgok amik hiányoztak, pl hogy az előbbinél meg tudtam határozni, hogy pl a youtube csak wifi-n menjen mobilneten ne.
2021. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt 3 Samsungom és 2 Huawei/Honorom.

Szerintem a Huawei sokkal jobb, megéri váltani.

2021. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Az én huaweiemen van Google. P smart z-m van
2021. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
82%
Szerintem a Samsung!!
2021. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább vegyél iPhone-t az éri meg a legjobban.
2021. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha most elégedett vagy az A40-el, akkor mi a fenének váltanád le?
2021. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Pont hogy az iPhone nem éri meg, a leginkább túlárazott, nagyon meg kell fizetni a márkát, miközben hardveresen kevesebbet ad! Jó, a rendszer már más dolog, valakinek jobban bejön az iOS, annak igen, de amúgy...

Nekem most Samsung Galaxy A70 van, az előző pedig Huawei Ascend P7 volt. Akkor még volt GMS a Huawei-ken is, és szoftveresen is tökéletes volt (egyszerű, jól átlátható, és nagyon stabil), na meg erősebb volt a wifije!

A Samsung már nem annyira jó szoftveresen, legalábbis netezésnél ugrál, illetve néhol kissé bonyolultabb, de ez utóbbi szerintem általánosan a frisebb Android-verziók bonyolításának tehető be, szóval tökmindegy!

Bár a netes appokra én sose voltam rákattanva; Facebook, YouTube - akkor is mindent a böngészőben nyitottam meg, de a Google Play hiánya miatt ma már semmiképp nem vennék Huawei-t, szóval inkább Samsung, de leginkább a Xiaomit próbálnám ki, ár-érték arányban brutálisan jó telefonjai vannak, és elég jó véleményeket lehet olvasni róluk!

2021. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!